Skocz do zawartości

Misje XTM


Sorkvild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak przy okazji. Mam problem. Dostalem od Sohenów misje (3 lub 4) tresc mozesz nam posluzyc lecac do sektora 5,11 <teladi fortune> oraz przeleciec korzystając z konwencjonalnego kolo ruda. Zamontowalismy w twoim statku specjalne urządzenie badawcze ... . O co chodzi skanowalem wszystkie asteroidy sprawdzalem kopalnie szukalem ladunku z rudą ale nic z tego. HELP . Bym poczytal na forum angielskim ale z tym to juz slabiutko heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz problem z misja dotyczaca odzyskania Otas Scaraba. Po bardzo dlugiej zadymie udalo nam sie oslabic piracki galeon gdzie byl przetrzymywany scarab. Pirat mocno oberwal i wypuscil scaraba by ten mogl wrocic do swojej bazy w Akeelas Beacon. Eskortowalem scaraba cala droge od Bala Gi's Joy do Akeela's Beacon, a nastepnie wyladowalem w bazie Otas zaraz po scarabie. Po wyladowaniu otrzymuje wiadomosc taka sama jak na pocztaku tej misji, ze zaginal statek... blah blah blah. W nagrode mial na mnie czekac nowy scarab, ale niestety ... CO jest do cholery z tym grane ? Stracilem chyba ze 3 godziny na to, a tu takie cos!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlatując do sektora gdzie znajduje się Galeon ze Scarbem, masz skontaktować się z pomocnikami z OTAS. Jeśli któryś z tych statków zostanie zniszczony, lub gdy sam ich zniszczysz, bo więcej przeszkadzają niż pomagają, misja nie zostaje zaliczona. Aby misja została zaliczona do siedziby OTAS musi wrócić nie tylko Scarab, ale również te statki pomocników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawzialem sie bo chce ten statek i udalo sie! Ale misja jest bardzo trudna. Niewiem jak u was, ale u mnie odgrywalo sie to w Bala Gi's Joy gdzie dodatkowo oprocz docelowego galeonu byl drugi galeon i karaka! Nie odpowiadalem na wiadomosci tych przeszkadzajkow z otasu dopoki zem nie wytlukl calej obstawy w postaci mysliwcow. Swiezo zdobyty wraz z prawie calym uzbrojeniem i tarczami LX bardzo sie przydal. Dopiero gdy wytluklem obstawe dalem polecenie by zaczeli atakowac galeon. W tym czasie musialem wywiesc w pole goniacy mnie drugi galeon i karake, potem szybki nawrot i zanim te giganty nawrocily zystalem jakies 8 km do przodu. Wowczas otasowcy zdjeli tarcze i troche nadryzli galleon, ja tylko wlecialem do srodka i zrobilem u w srodku niezle zlo.

Problemem jest ,ze gdy kapitan sie poddaje i zgadza sie oddac skaraba, W miedzyczasie otasowcy wciaz do niego strzelaja i zanim kapitan wyda statek, jest juz zniszczony. (co zdarzylo mnie sie 3 razy wczesniej!) No i coz gdy statek zostal zwrocony ja musialem wyleciec z galeonu i w tym czasie oberwalem ciezka salwe z flak, odpalona z burty galeonu. Ogolem poszlo 75 kadluba, siadla tarcza i 2 plazmy. Troche ta naprawa bedzie kosztowalo, ale mam nadzieje ze scarab byl tego warty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...