Skocz do zawartości

- - - - -

XTC w wersji 1.1 już dostępny

19 odpowiedzi w tym temacie

#11 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 06 styczeń 2011 - 17:03

Znów po raz kolejny potwierdza się stara prawda, że nowa wersja poprawia stare błędy, a dodaje nowe.
Tym razem chodzi o opcję "Konsumpcja Towarów", która powoduje, że Placówek Wojskowych i Doków znikają wszelkie rozszerzenia.
Pojawił się fix poprawiający ten błąd: http://forum.egosoft.com/viewtopic.php? ... 64#3493664
Plik do pobrania jest pod tym adresem: http://downloads.thexuniverse.us/trickm ... ade-fix.7z

Po ściągnięciu należy wypakować go do katalogu script, a następnie w grze po zmianie imienia na "Magiczne imię", wejść w Edytor skryptów, odszukać skrypt a.fix. uppgrade i uruchomić (klawisz r). Wszystkie rozszerzenia pojawią się, a opcja "Konsumpcja Towarów" zostanie wyłączona.

#12 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1393 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 06 styczeń 2011 - 17:06

Moze lepiej nie instalowac wersji 1.1 :(

#13 Kapitan

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • LokalizacjaHeaven's Assertion
  • Rasa: Paranid
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 06 styczeń 2011 - 17:10

no właśnie,po co ja to instalowałem,miałbym spokój :( Dobrze że przynajmniej patch szybko się pojawił.

#14 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1393 postów

Napisano 07 styczeń 2011 - 01:35

tak na dobra sprawe to nie doswiadczylem tych bledow ktora ta wersja 1.1 ma naprawiac :(

#15 nameless one

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 72 postów

Napisano 18 styczeń 2011 - 11:41

Mam pytanie dotyczące a.fix'a. Jest potrzeba uruchamiać go co jakiś czas? Mi osobiście co jakiś czas znikają rozszerzenia.

#16 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 18 styczeń 2011 - 14:59

Zauważyłem, że u mnie nie znika ilość towaru jak kupuję. Przylepiona na stałe..

#17 nameless one

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 72 postów

Napisano 18 styczeń 2011 - 15:41

U mnie problem wyglądał tak, że nie mogłem kupić w dokach ulepszeń. Widziałem, że jest napęd skokowy, czy polisa ratunkowa, nie mogłem jej jednak kupić. Jak uruchomię a.fix'a to kupuję. Za jakiś czas znowu jednak jest nie dostępne.

#18 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 18 styczeń 2011 - 15:56

Bo za jakiś czas działa znów działa skrypt konsumpcji towarów.
Niestety, wygląda na to że ten fix naprawia błąd tylko tymczasowo.

A teraz złe wieści: Trickmov opuścił team XTC.
Co do dalszych losów XTC, jak na razie team pracuje nad wersją 1.2 (podobno), wersja 2.0 w odległych planach. Przypuszczalny termin wydania może wydłużyć się. Tak więc zamiast 6 miesięcy może to być nawet rok. O ile wersja 2.0 wyjdzie kiedykolwiek. Niestety, XTC 1.0 nie był idealny, a słowa krytyki jakie posypały się zespół Xtendend musiały nadszarpnąć ich morale.
Mam nadzieję, że w nieco osłabionym składzie wezmą się jednak do pracy i kiedyś jeszcze zobaczymy kolejne wersje XTC.

#19 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1393 postów

Napisano 18 styczeń 2011 - 18:29

Właśnie czytałem to. Cóż ... tak już to bywa.

Trochę mnie irytują te niedociągnięcia oraz niedostępne pluginy, brak misji czy też nieskończone modele statków. Obecnie trochę polatałem już, ekspansja świata dziwnie się zatrzymała, zas moje działania w grze przeszły w ciągła rutynę.
Obecnie myślę nad powrotem do oryginalnego świata gry (+mod immersive of kors), nie ukrywam zatęskniłem za starym światem i chęcią ukończenia fabuł (niestety żadnej w pełni nie ukończyłem :() i cheć ich ukończenia mnie motywuje do tego by wrócić. Zaś w ostatnim czasie mój folderek z modami trochę przytył, chciałem to wszystko przetestować, bo póki co nie miałem okazji by to zrobić. Z drugiej strony, będzie mi brakować tych wszystkich fajnych statków z XTM wraz z ich właściwościami. Ale czy z SRM można chcieć czegoś więcej jeśli chodzi o statki :)
Na dniach podejmę decyzje w co grac. Zrobi się nową instalacje, zaś XTC skopiuje z cała grą do katalogu obok by zawsze móc wrócić.

#20 Kapitan

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • LokalizacjaHeaven's Assertion
  • Rasa: Paranid
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 18 styczeń 2011 - 20:20

niefajne wiadomości z tym XTC :( Oby tylko w tej wersji 1.2 połatali bugi, i by też wyszła w miarę szybko...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych