Skocz do zawartości

- - - - -

Ekspansja wszechświata

39 odpowiedzi w tym temacie

#31 deedol

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 88 postów
  • Lokalizacjagdzieś na pólnocy...
  • Rasa: Paranid
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 17 styczeń 2011 - 11:27

Dodam że Stocznia Gonerów jak i stocznia OTAS leżą na odludziu zdala od szlaków , więc ciężko je zlokalizować, ja je znalazłem własnie dzieki skryptowi który automatycznie wysyła zdobyte statki do najbliższej stoczni...

#32 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 17 styczeń 2011 - 12:43

Problem (mały) w tym, że skrypt SCS Suite tworzy stocznię Gonerów. Czy taka stocznia będzie w czystej grze, bez tego skryptu, trudno na razie powiedzieć.

#33 Pavlo

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 84 postów

Napisano 17 styczeń 2011 - 12:49

Nie jestem pewien na 100% ale bodajże czytałem na forum XUniverse ze Stoczni Gonerów nie ma...

#34 LITWINCZUK

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 87 postów
  • Gram w: X3: Albion Prelude

Napisano 17 styczeń 2011 - 20:55

Mam "czyste" X3TC + Xtended:

Dołączona grafika

Niestety nie jestem w tym sektorze, ale to jest u mnie oznaczone jako zwykła stocznia.
No i mam jakieś dziwne "#deca" -a nic nie kombinowałem przy grze.

#35 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 17 styczeń 2011 - 21:58

To statki z TC. Xenońskie jakby co... :(

#36 LITWINCZUK

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 87 postów
  • Gram w: X3: Albion Prelude

Napisano 17 styczeń 2011 - 23:13

i tu drobna porada, dla wszystkich pewnie jest to jasne jak słońce, ale mnie zajęło chwilę nim się spostrzegłem:
- jak zapewne wiecie, niektóre graniczne (posiadająca bramy kierujące z powrotem do "samych siebie") sektory co jakiś czas odblokowują kolejne bramy...
- wystarczy na głównej mapie (klawisz ",") co X czasu je przejrzeć i spojrzeć na listę bram - zmieni się adresat (cel) - nie trzeba tam latać itp. - wystarczy mapkę przewertować co jakiś czas. Myślałem, że pojawi się linia na mapie z tego sektora, ale jedyne co się zmienia, to opis widoczny wewnątrz....

#37 nameless one

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 72 postów

Napisano 17 styczeń 2011 - 23:49

LeWaR napisał:

To statki z TC. Xenońskie jakby co... :(

Mi zawsze wydawało się, że "Aldrińskie" :) . W X3 TC można je było kupić w Aldrin, a teraz w stoczni na terenie Aldrin. Z nich później wyewoluowały Xenoni, ale same w sobie Xenkami nie są.

#38 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 18 styczeń 2011 - 07:21

nameless one napisał:

Mi zawsze wydawało się, że "Aldrińskie" :( . W X3 TC można je było kupić w Aldrin, a teraz w stoczni na terenie Aldrin. Z nich później wyewoluowały Xenoni, ale same w sobie Xenkami nie są.

Dokładnie.

LITWINCZUK napisał:

i tu drobna porada, dla wszystkich pewnie jest to jasne jak słońce, ale mnie zajęło chwilę nim się spostrzegłem:
- jak zapewne wiecie, niektóre graniczne (posiadająca bramy kierujące z powrotem do "samych siebie") sektory co jakiś czas odblokowują kolejne bramy...
- wystarczy na głównej mapie (klawisz ",") co X czasu je przejrzeć i spojrzeć na listę bram - zmieni się adresat (cel) - nie trzeba tam latać itp. - wystarczy mapkę przewertować co jakiś czas. Myślałem, że pojawi się linia na mapie z tego sektora, ale jedyne co się zmienia, to opis widoczny wewnątrz....

Wystarczy też czytać GNS, tam są wiadomości o nowych sektorach, lub Dziennik gracza, w nim tez pojawiają się wpisy o nowych sektorach.

#39 Pavlo

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 84 postów

Napisano 18 styczeń 2011 - 09:26

Poza tym jesli znasz bramy to na mapie galaktyki pojawia sie linia

#40 Kapitan

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 361 postów