Skocz do zawartości

Kilka ReadTextów w Dokach


fieryangel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oto i one:

w Doku zaopatrzeniowym w Seizwell

-Readtext 17-10573 [ten naprawiłem poprzez dodanie jakiegoś pliku 48xxxx.xml -to okazało się być Bulk Transporter Device],

-Readtext 17-10613 [kosztuje to 6.339.240],

w Doku Zaopatrzeniowym Kingdoms End

-Readtext 17-10253 [kosztuje to 477.644],

,Readtext 17-10393 [kosztuje to 9.099.592].

Po dodaniu pików 48 (dwóch brakowało) mam ich tyle samo co 44 i nie mam pojęcia co teraz z tym zrobić.

Pomożecie ? 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy masz w plikach 48xxxx.xml poprawione w drugim wierszu na <language id="48">

Wszystkie błędy odnoszą się do strony kodowej 17, może ona występować w różnych plikach.

17-10573 to wina skryptu Bulk Upgrade Transporter plik 488112.xml

17-10613 to wina skryptu SCS plik 487533.xml

17-10253 to też Bulk Upgrade Transporter (chyba, bo ja nie znalazłem tego numeru w pliku, ale tyle kosztuje urządzenie BBulk Upgrade Transporter).

17-10393 tego nie znalazłem, może jakiś skrypt, którego nie mam.

Może tez tak być że dwa skrypty mają w plikach txt stronę kodową 17 i te same numery ID (czyli 10573,10613,10253,10393) przez co się gryzą i dlatego masz readtexty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliku 487533 w ogóle nie miałem. Teraz go dorobiłem i SCS się pojawiło.

Dwa Readtexty w Kingdom End (10253 i 10393) dalej są.

Dodałem też plik 487437, bo był tylko 447437 (Terran Economic Boost), ale to nic nie dało.

Mam jeszcze dwa mody, które jak kiedyś ustaliliśmy, gryzą sie ze sobą, może to ich wina ?

Race Resonse Fleet i StationComlex Seller

http://xudb.pl/topic/140-readtext-i-problem-w-skrypcie-station-complex-seller/page__st__10

Cytat

-Readtext 17-10253 [kosztuje to 477.644],

Cytat

17-10253 to też Bulk Upgrade Transporter (chyba, bo ja nie znalazłem tego numeru w pliku, ale tyle kosztuje urządzenie BBulk Upgrade Transporter).

Pomyliłem się to kosztuje 983.024. 😀

@Odinstalowałem StationComplex Seler, ale to nic nie dało, Readtexty 17-10253 i 17-10393 dalej się na mnie gapią.

@@Znalazłem jedyny wątek w internecie traktujący o moim problemie, ale jest po angielsku i nie wsyćko rosume 😀 Może tam jest odpowiedź. Truth is out there... 😀

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=189611

@@@A no właśnie teraz mi się przypomniało, bo się pojawiło na ekranie 😀

Ostatnio po zainstalowaniu jakiegoś moda zaczął wyskakiwać komunikat na początku gry "Próbujesz użyć XtendedMod, niestety wymagane pliki z tektami nie zostały odnalezione. Brakujące pliki to ARRAY (7213). Powinieneś ponownie ściągnąć najnowsze pliki z moda aby pozbyc sie tego problemu." Może to ma coś wspólnego z tym Readtextami ?

I tak w ogóle to jak to naprawić ? Instalować na nowo, czy da się na skróty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dodałem też plik 487437, bo był tylko 447437 (Terran Economic Boost), ale to nic nie dało.

OK. Tylko że to dodaje przełącznik tego skryptu w "Rozgrywka/Ustawienia sztucznej inteligencji/Terran Economic" Zobacz tam i jeśli masz wyłączone (default) to sobie włącz.

Cytat

Pomyliłem się to kosztuje 983.024. 😀

To nie wiem co to może być, nie mam towaru o takiej cenie w tym doku.

Cytat

@Odinstalowałem StationComplex Seler, ale to nic nie dało, Readtexty 17-10253 i 17-10393 dalej się na mnie gapią.

To dobrze, już nie pierwszy przypadek konfliktu spowodowanego przez ten skrypt, lepiej go omijać z daleka.

Cytat

@@Znalazłem jedyny wątek w internecie traktujący o moim problemie, ale jest po angielsku i nie wsyćko rosume

No, ja też, ale w przedostatnim poście jest rada, aby zainstalować (przeinstalować) jeszcze raz plik skryptu XTM-a (czyli plik 0.7.3XTM.spk), może zrób to. Na wszelki wypadek zrób backup gry, lub samych katalogów script i t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

W sumie nie miałam problemów z Readtext-ami ale gdy dotarłam do sektora Ianamus Zura po zadokowaniu do Doku zaopatrzeniowego ukazał mi się na liście zakupu jest jeden Readtext 17-10253 i kosztuje 983.024 czytałam na Ego ale ludziska nie mają pojęcia co to takiego jest.

Zakupiłam to by się dowiedzieć co to właściwie jest ale tego tez nie ma w listach komend/poleceń.

Gram w X3 TC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...