Skocz do zawartości

Co sądzicie o XTC?


Yacek
 Udostępnij

  

303 użytkowników zagłosowało

  1. 1. XTC jest

    • 1. Rewelacyjny
      3
    • 2. Jest dobry, ale spodziewałem się więcej.
      6
    • 3. Jak dla mnie może być.
      2
    • 4. Będzie dobry, jak poprawią błędy.
      24
    • 5. Same błędy, nuda, jednym słowem "dziękuję".
      2
    • 6. Nie gram w XTC.
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Kto raz sparzył się na IR (co prawda na wczesnej wersji skryptu - r13) to nie prędko ponownie go zainstaluje. A PP+KI+XI to właśnie plik Jobs i też może respawnować nowe statki z SRM, bo część statków nie ma wpisanego konkretnego modelu tylko klasę. Np. piraci mogę pojawiać się w statkach M3, czyli jeśli w grze mamy dodane nowe statki M3 to piraci będą ich używać.

Ale dość tego offtopa.

Wracając do tematu, ja miałem w sumie pograć w XTC aż do odkrycia wszystkich sektorów, ale chyba już podziękuję XTC. Poczekam z tym do nowej wersji, ta jest jak dla mnie za mało grywalna.

Zastanawiam się nad nową grą z modem TOTT, uruchomiłem go na chwilę i jak na razie sprawia dobre wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, akurat to co mowisz to stary skrypt podobnie jak i czasy, zanim nasz rodak djrygar sie za niego zabral. Proponuje przetestowac wersje aktualna r15 http://forum.egosoft.com/viewtopic.php? ... 6fcfb9255c, a nie wazyc opinie na podstawie dawnych wersji. Aktualnie djrygar uczynil ten skrypt takim jak byc powinien. Tylko nie radze dokladac do tego mocno zamulonego RRF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Kto raz sparzył się na IR (co prawda na wczesnej wersji skryptu - r13) to nie prędko ponownie go zainstaluje.

Racja 😀

Cytat

ja miałem w sumie pograć w XTC aż do odkrycia wszystkich sektorów, ale chyba już podziękuję XTC. Poczekam z tym do nowej wersji, ta jest jak dla mnie za mało grywalna.

Dokładnie tak. Cały wszechświat sprawia wrażenie jakby spożył za dużo gwiazdówki. Wszyscy wszystkich kochają, Yaki buszują swobodnie u Ziemian i Aldrinów (jak to widzę to Teladihuana w ładowni mi się nie zgadza 😛 ) Fajne są te M6 Zwiadowcy Khaak, niby słabe ale trzeba mieć na względzie że zastąpiły M5 co moim zdaniem bardzo wpłynęło na zwiększenie zagrożenia ze strony tej rasy (chyba pomajsterkuję trochę w SRM i zamienię M5 Khaak na te M6 bo pochodzą one z podstawowej wersji gry tylko Ego ich nie wykorzystało). Jak już pisałem mod ma kilka fajnych rozwiązań ale twórcy chyba za bardzo skupili się na tych rozwiązaniach kosztem całej reszty, która była podstawą miodności XTM .Po co nowe NPC BA i SCS zaimplementowane w modzie, jeśli te stare świetnie działają? Ekspansja wszechświata też jest fajna ale zamiast tego wolałbym bardziej statyczną mapę ale z jakimiś wydażeniami.

Sorkvild

Do KI + PP Yacek podał link z tym, że ja używam własnej wersji porządnie dopakowanej; mam po kilka lub nawet kilkanaście inwazji Xenonów i Khaaków na raz, a do tego piracie. normalnie mięcho i flaki 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim wyszlo XTC, to jako teaser dali manuala. W manualu pisze niby, ze swa napiete relacje miedzy rasami, zas wszechswiat jest w stanie zimnej wojny. Podczas, gdy w czasie gry jest sialanka na dobre. Aldrynczycy okazali sie totalnymi oportunistami, a gra nie rozroznia miedzy nimi a terranami 😛

Azakal, to ja poprosze te twoja wersje KIPP 😀 Wyslij linka na ten temat co Yac dal, albo poslij mi pw. Z gory dzięx 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Tak jak przedmówca - nie grałem w XTC. Kosmiczne smoki z silnikiem rakietowym pod ogonem jakoś do mnie nie przemawiają 😀

Zawsze mozesz wylaczyc te obce formy zycia w opcjach gry 😀

Znane sa juz jakies blizsze komentarze dot. przyszlych wersji do tego moda, bo ja zaprzestalem sledzenia informacji o XTC. W styczniu mowili cos o okresie wakacyjnym z tego co pamietam, ale moglo sie cos zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Znane sa juz jakies blizsze komentarze dot. przyszlych wersji do tego moda, bo ja zaprzestalem sledzenia informacji o XTC. W styczniu mowili cos o okresie wakacyjnym z tego co pamietam, ale moglo sie cos zmienic.

Ucichli tak, że nawet na swoim forum nie odpowiadają na zgłaszane problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

XTTC wyszedł po prostu za wcześnie. Ale cóż poradzić, ludzie poganiali, płakali mówiąc dajcie, dajcie. To co się teraz dziwić.

Mieli ponad dwa lata czasu na tworzenie moda. Ba, pamiętam nawet, jak chwalili się, że prace nad tym modem rozpoczęli jeszcze na wersji beta X3TC.

Oczywiście można robić błędy, a w tak dużym modzie, są one nie do uniknięcia, tylko co robili betatesterzy tego moda, a lista ich jest spora. Zgłosili się na betatesterów tylko po to by mieć moda dużo wcześniej? I co, nie grali w niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

XTM do x3R... wnosił dużo smaczków miał taki niepowtarzalny klimat pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłem sfere dysona mało z fotela nie spadłem generalnie mod był świetny, tego samego spodziewałem po XTC dlugo na niego czekałem i muszę z żalem powiedziec ze jest denny problematyczny i nudny, owszem jest sporo nowego np mapa galaktyki statki itp jednak brak mu klimatu. Myśle ze najlepszym modem do x3 TC jest TOTT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...