Skocz do zawartości

Nowa strona o X3:TC


Omicron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym wszystkich zaprosić na nowe forum http://www.x3tc.tk o grze X3: Terran Conflict, forum dotyczy tylko i wyłącznie najnowszej wersji. Każdy nowy pilot jest mile widziany. Forum powstało aby nieść pomoc nowym, średnio zaawansowanym i zaawansowanym graczom. Ma być miejscem gdzie możemy wymienić się ze sobą informacjami, a także podzielić wrażeniami podczas potyczek w wielkim świecie X.

Adres forum gry X3: Terran Conflict to: http://www.x3tc.tk

Zapraszam gorąco 🙁

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie nam 🙁 xudb jest o całej serii X, natomiast moje jest dedykowane tylko dla najnowszej części (stąd domena www.x3tc.tk).

2. Forum jest moje.

3. Dzięki 😀

4. Forum wystartowało i zostało oficjalnie otwarte dziś dla użytkowników, tak więc to dopiero zalążek. Czas pokaże czy będzie wokół niego zainteresowanie czy też nie. Oczywiście zapraszam wszystkich z xudb do wspólnej konwersacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy, ale na razie nie będę korzystał.

Podoba mi się podzał tematyczny.

Forum ładnie wykonane, ale tło powoduje,że ciężko czyta się tekst. A gdy człowiek jest zmęczony to dochodzi jeszcze ból głowy.

Jeszcze jedno forum raczej powoduje kolejne osłabienie społeczności X. (PO CO ISTNIEJE FORUM NA MAMUCIE?????) Nie jestem pewien czy wniesie coś nowego do tematyki gry - czas pokaże. Obecnie najlepszą promocję ma XUDB więc musisz się mocno postarać w zakresie marketingu swojej strony. Inaczej umrze śmiercią naturalną. Mi osobiście bardziej brakuje poradników po polsku. Nie widzę potrzeby uczestniczenia w kolejnym forum. Chociaż...

Jeśli wyszukiwarka będzie lepsza niż w XUDB (i będzie czego szukać) to od razu zmieniam forum.

Zauważyłem brak regulaminu. Czy planujesz wolą amerykankę w wypowiedziach?? Może to spowodować,że przyciągniesz sporo troli, które mają ciężkie życie na XUDB (np. patrz temat "Drogie dzieci")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak sam napisałeś czas pokaże, jeśli chodzi o marketing mam trochę doświadczenia w tym (to nie moja pierwsza strona którą prowadzę) choć nie ukrywam że macie przebicie gdyż forum istnieje dłużej.

Moje forum posiada dość mocną domenę. Planuję puścić info o otwarciu forum w polskojęzycznej kategorii na oficjalnym forum egosoftu... i to wszystko jeśli chodzi o spam na forach, dalsze kroki to pozycjonowanie w wyszukiwarkach. co będzie dalej? we will see. Forum jest stworzone przez gracza dla graczy oraz aby zachęcić nowych.

Regulamin jest gdzie? a jest, w miejscu gdzie powinien być 🙁

Dzięki za opinie oraz zapraszam do rejestracji i uczestniczenia w rozmowach. Jeśli czegoś Ci brakuje, nic nie stoi na przeszkodzie, stwórz to, daj przykład innym, każda rada jest cenna oraz pomocna.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na owe czasy wielkość obrazka (211KB) to nie dużo, wczoraj testowałem stronę na telefonie i czas ładowania ~10-15sekund. (telefon SE k800i-więc rewelacyjny do przeglądania nie jest, korzystałem przez operę mini, oraz rodzaj transmisji danych gprs/3g). Z jakiej przeglądarki korzystasz? Jeśli kasuje ona za każdym razem ustawienia witryny to wszystkie obrazki nie są zapisywane w historii i za każdym razem gdy wejdziesz na moją czy też inna stronę będą one ładowane od nowa (chyba że sam będziesz chciał ręcznie je odświeżyć, w przypadku firefox kombinacja klawiczy ctrl+f5).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

GET index.php 200 OK 1478ms

GET print.css 404 Not Found

GET index.php 200 OK

GET staradmin.gif 200 OK

GET mass_effect_2_-_garrus.png 403 Forbidden

GET trance.gif 200 OK

Problem to odwołanie siędo czegoś, co nie istnieje.

Wołasz style których nie ma.

Obrazek użytkownika (avatar) do którego nie ma dostępu.

Inna strona:

GET index.php 200 OK 916ms

517ms

916ms

GET print.css 404 Not Found 77ms

GET shocked.gif 200 OK 79ms

GET cry.gif 200 OK 77ms

GET mass_effect_2_-_garrus.png 403 Forbidden 172ms

Rada: zdebuguj logi transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Świetnego newsa ostatnio czytałem...

Cytat

Cenega planuje wydanie X2: Konflikt Terrański

Super. Tyle, że Cenega wydała tę grę dwa lata temu.

Poza tym, jeśli piszesz o nowej stronie na tym forum to grzecznie byłoby poinformować na swojej stronie o XUDB.

Nie wiem gdzie przeczytałeś o X2TC 🙁 ale ok, co do tego wydania zgłoś firmie Cenega błąd, zauważ też to że nie ma możliwości kupna X3TC na ich stronie i o ile mi wiadomo taka możliwość właśnie będzie w lutym.

Zapraszam w takim razie do wrzucenia info na mojej stronie. Poza tym w niektórych wiadomościach są już odnośniki do xudb. Promuje swoją stronę nie waszą, jeśli chciałbyś wymienić się linkami do strony lub umieścić info o xudb u mnie nic nie stoi Ci na przeszkodzie 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu widziałem TC w "Pomarańczowej Kolekcji" Cenegi w Empiku za 25 PLN.

Trzeba mieć trochę rozeznania o grze, skoro chce się prowadzić o niej stronę.

TC jest co prawda w planie wydawniczym Cenegi na luty, ale ma w nawiasie za nazwą TS, a to oznacza wydanie w Taniej Serii, jak pisał już Pavlo. Będzie to kolejna re-edycja, po wydaniu premierowym i wydaniu w "Pomarańczowej Kolekcji".

Tak przy okazji, to ze STEAM-u nie ściąga się obrazów płyt. Pomyliłeś STEAM z serwerami pirackimi. Nie wnikam dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale jesteście tak upierdliwi że nie widziałem innego takiego forum na którym są tacy ludzie. Zajmijcie się swoją stroną i zacznijcie ją aktualizować i prowadzić tak aby była nr1 bo pozostawia wiele do życzenia, a następnie czepiajcie się innych ok?

Dziękuję za uwagę... proszę o zamkniecie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doceniam każde słowa krytyki, ale nie sądzisz że trochę wszystkiego za dużo? Poza tym proszę a nawet nalegam, jeśli ktoś ma obiekcje na temat tego co piszę, proszę o odpowiedzi na forum i w temacie którego to dotyczy. Temat tego wątku to nie wspieranie informacji udzielanych przeze mnie na www.x3tc.pl, a informacja iż takie forum powstało.

PS Yacek... może i Steam daje możliwość zakupu pudełka, ale Steam to przede wszystkim zakupy produktów cyfrowych (to jest idea Steam...)

Cytat

Wszystkie produkty są dostarczane drogą cyfrową za pośrednictwem aplikacji Steam.

Steam i Twoje gry będzie można pobrać po zakupie.

Poza tym jeśli tak twierdzisz to WTF jest napisane na głównej xudb.pl

Cytat

Wersja gry X3 na Steam - Już teraz do sciągnięcia ze Steam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytyki nigdy za dużo, szczególnie tej kostruktywnej. Jak mawiają "Prawdziwa sztuka, krytyk się nie boi".

Tymczasem na twojej stronie, jest pełno błędów merytorycznych w wypowiedziach. Jeśli chcesz, mogę Ci pomóc w ich poprawieniu.

Co do STEAM, to owszem zakupiony produkt jest pobierany drogę cyfrową, nie kupujesz tam pudełka, ale sposób przesyłu jest różny od tego co napisałeś, czyli "aniżeli obrazy pobierane ze STEAM". Chodzi mi tylko i wyłącznie o słowo "obrazy". Ze STEAM-u nie ściąga się obrazu płyty, STEAM od razu instaluje Ci grę, w swoim folderze na dysku Twojego komputera.

Czy jesteśmy upierdliwi? Pewnie tak, bo jesteśmy wielkimi fanami gry, znamy ją i zawsze staramy się podawać poprawne, pomocne innym odpowiedzi na ich problemy.

A obrażać się, to może ja powinienem? Jakoś sobie nie przypominam, abyś pytał czy możesz na swojej stronie umieścić poprawiony przeze mnie plik spolszczenia mapy Scorpa. A jeśli już umieściłeś, to wypadało choć podać źródło (Mamut) i autora pliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie znam autora pliku, jeśli nim jesteś info zostanie dodane (w pliku także nie widziałem takich informacji).

Bo nie chciało Ci się klikać na linki i czytać kolejnych postów 🙁

Proszę, nie traktuj tego jako obrazy.

Informację o poprawce masz tu: http://xudb.pl/topic/339-re-mapa-scorpa-wersja-pod-tc/#entry6348

A w temacie o spolszczeniach skryptów: http://xudb.pl/topic/340-x3tc-spolszczenia-do-skrypt-w/

w sekcji "Niezbędne pliki" jest link do spolszczenia mapy Scorpa. Każdy autor spolszczeń ma swój kolor linków, jaki kolor odpowiada jakiemu autorowi widać w nickach na samej górze tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok 🙁 polecam też na przyszłość dodawaj sobie komentarze w plikach, nawet jeśli nie ja to ktoś inny podejrzy i zobaczy kto jest autorem pliku. Na mamucie autor w dziale download to LeWaR (bo to on dodawał pliki) niektórzy pobierający pliki mogą się tym sugerować.

Autor dodany do: http://www.x3tc.pl/index.php?topic=10.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...