Skocz do zawartości

Bug


Kapitan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Patch 3.0 oczywiście również zainstalowałeś? Jeśli tak , to zrób co koledzy podpowiadają :

- odinstaluj grę

- czyszczenie rejestru (ccleaner,jv power tools)

- restart

- ponowna instalacja.

Jeśli ciągle będzie brakować jakichś plików , spróbuj pobrać XTC jeszcze raz, najlepiej z innego źródła.

PS. mógłbyś również zmienić temat na np: problemy z instalacją XTC-a, bo bug to to nie jest 🙁 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spatchowalem gre oczywiście.Spróbuje potem z tym rejestrem.Może ta wersja XTC z Moddb jest wybrakowana?Ściągał z tego źródła moda też ktoś?A ktoś wie co to wogóle za plik ten types/globals?

Edit:Dobre, na patchu 2.5 mi sie uruchomiło 🙁

Nie napisałem jeszcze że podczas instalacji mi wywala z jakimś błędem(program zostanie zamknięty blablabla),ale jak każe drugi raz to coś tam mieli i pisze że się udało,dlatego to olałem.Na patchu 2.5 uruchomiło się nawet(ale menu i opcje startowe było z TC).Ja już tego nie ogarniam.chyba coś z instalatorem nie tak że wywala,a potem nie wykrywa że nie doinstalował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jeśli ciągle będzie brakować jakichś plików , spróbuj pobrać XTC jeszcze raz, najlepiej z innego źródła.

PS. mógłbyś również zmienić temat na np: problemy z instalacją XTM-a, bo bug to to nie jest .

Decyduj się najpierw mówisz o XTC a potem XTM, a tu mamy dział XTC.

A wg. mnie to albo to wina patcha ( potrzebujesz 3.0) albo jakiegoś wewnętrznego błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywala mi z gry na patchu 3.0,mówię przecież.To z 2.5 to był niezamierzony eksperyment 🙁 A najśmieszniejsze jest to że poszło na tym 2.Ale niekompletnie.Bo jak zacząłem grac to mnie chyba wywaliło do jakiegoś sektora bez bram(opcje startowe z TC i wylądowałem w pseudo Aladna Hill...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

berengar napisał(a):

Jeśli ciągle będzie brakować jakichś plików , spróbuj pobrać XTC jeszcze raz, najlepiej z innego źródła.

PS. mógłbyś również zmienić temat na np: problemy z instalacją XTM-a, bo bug to to nie jest .

Decyduj się najpierw mówisz o XTC a potem XTM, a tu mamy dział XTC.

Rozumiem że domyślenie się iż w moim tekscie chodzi o zwykłą literówkę nie leży w twoim zasięgu intelektualnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Rozumiem że chcesz się bić. A tak przy okazji to lepiej unikać literówek.

Lepiej unikać błędów rzeczowych których w twoich postach niestety nie brakuje.

Cytat

berengar napisał(a):

- odinstaluj grę

- czyszczenie rejestru (ccleaner,jv power tools) - bzdura

- restart - nie potrzeba

- ponowna instalacja.

No nie wiem czy taka bzdura... proponuje ją kiedyś wypróbować (restart również nie zaszkodzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

- odinstaluj grę

- czyszczenie rejestru (ccleaner,jv power tools) - bzdura

- restart - nie potrzeba

- ponowna instalacja.

Kilkakrotnie podawany przepis:

- wywalić katalog z TC (cały jak leci bez odinstalowywania)

- zainstalować TC od nowa

- wgrać wszystkie patche

- wgrać XTC.

gdyby tylko o to chodziło,tobym wam głowy nie zawracał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

berengar napisał(a):

- odinstaluj grę

- czyszczenie rejestru (ccleaner,jv power tools) - bzdura

- restart - nie potrzeba

- ponowna instalacja.

No nie wiem czy taka bzdura... proponuje ją kiedyś wypróbować (restart również nie zaszkodzi).

To znaczy, że nie wiesz jak działa gra i komputer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Deestruktor
Cytat
Cytat
Cytat

berengar napisał(a):

- odinstaluj grę

- czyszczenie rejestru (ccleaner,jv power tools) - bzdura

- restart - nie potrzeba

- ponowna instalacja.

No nie wiem czy taka bzdura... proponuje ją kiedyś wypróbować (restart również nie zaszkodzi).

To znaczy, że nie wiesz jak działa gra i komputer.

Lewarku a czemu wydajesz sądy skoro to co pisze kolega Berengar jest częściową prawdą.. nie dotyczy ona może XTC ale myślę że Berengar chce pomóc dlatego podaje rozwiązania z innych gier... Niektóre gry czy nawet programy po reinstalce pozostawiaja smieci w rejestrze (windows) i pozniejsza próba instalacji gry tudzież programu powoduje błedne jego zainstalowanie... należy wowczas ręcznie wyczyscić rejestr lub użyć odpowiedniego programu .... Ludzie starają sie pomagać innym i może nie zawsze są to trafione rady ale nie należy ich z tego powodu "kopać" Zastanów sie nad tym o Panie i władco tego forum.....

Nie załamujcie sie z powodu takich zachowań administracji tego forum i udzielajcie sie dalej bo bez Was i waszych głosow to forum umrze...chyba że o to chodzi...

Pozdrawiam Dee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

To znaczy, że nie wiesz jak działa gra i komputer.

To znaczy że wiem lepiej od ciebie jak działa komputer. Administrowanie nie czyni cię najmądrzejszym , jeśli jesteś ich pewien to przynajmniej poprzyj je argumentami - takie sądy może wypowiadać byle dziecko (administrator powinien być chyba wyższych lotów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Lewarku a czemu wydajesz sądy skoro to co pisze kolega Berengar jest częściową prawdą.. nie dotyczy ona może XTC

No skoro nie dotyczy XTC to po co jest tu napisane?

Cytat

To znaczy że wiem lepiej od ciebie jak działa komputer. Administrowanie nie czyni cię najmądrzejszym , jeśli jesteś ich pewien to przynajmniej poprzyj je argumentami - takie sądy może wypowiadać byle dziecko (administrator powinien być chyba wyższych lotów).

Skoro to napisałem to wiem, jak działa ta gra i jak działa system operacyjny. Że to, co podałeś działa na innych grach to co z tego. TC troszkę różni się od innych gier i nie mieszaj ludziom w głowach.

KONIEC OFFTOPU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Deestruktor
Cytat
Cytat

Lewarku a czemu wydajesz sądy skoro to co pisze kolega Berengar jest częściową prawdą.. nie dotyczy ona może XTC

No skoro nie dotyczy XTC to po co jest tu napisane?

Cytat

To znaczy że wiem lepiej od ciebie jak działa komputer. Administrowanie nie czyni cię najmądrzejszym , jeśli jesteś ich pewien to przynajmniej poprzyj je argumentami - takie sądy może wypowiadać byle dziecko (administrator powinien być chyba wyższych lotów).

Skoro to napisałem to wiem, jak działa ta gra i jak działa system operacyjny. Że to, co podałeś działa na innych grach to co z tego. TC troszkę różni się od innych gier i nie mieszaj ludziom w głowach.

skoro mowisz A daj ludziom powiedzieć B

Wytłumaczę Tobie to jak dziecku , po co Berengar to tu napisał skoro udajesz że nie rozumiesz... Napisał to bo chciał pomóc koledze w jego problemie... napisał gdyż miał doświadczenie z innych gier i liczył się z możliwością że skoro w innych grach zadziałało to może w tej to również pomoże... napisał mimo że sam nie miał takich doświadczeń z tą grą gdyż u niego jak przypuszczam działała ona sprawnie..ale po prostu chciał pomóc , gdyż Wasze wskazówki również nie pomagały... powtórzę CHCIAŁ POMÓC a Ty mój drogi Lewarku wyzwałeś go od braku znajomości gry i kompa .. za chęci udzielenia pomocy ... brawo.. to się nazywa administrowanie na poziomie 🙁

Pozdrawiam Dee

edit// Lewarku nie zamierzam ustosunkowywać sie do Twojej prywatnej wiadomości poki nie przeprosisz kolegi Berengera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...