Skocz do zawartości

- - - - -

Bug

20 odpowiedzi w tym temacie

#11 berengar(Gość)

• Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 18:31

Cytat

berengar napisał(a):
Jeśli ciągle będzie brakować jakichś plików , spróbuj pobrać XTC jeszcze raz, najlepiej z innego źródła.
PS. mógłbyś również zmienić temat na np: problemy z instalacją XTM-a, bo bug to to nie jest .

Decyduj się najpierw mówisz o XTC a potem XTM, a tu mamy dział XTC.

Rozumiem że domyślenie się iż w moim tekscie chodzi o zwykłą literówkę nie leży w twoim zasięgu intelektualnym.

#12 Boro-Man

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 276 postów

Napisano 29 grudzień 2010 - 19:35

Rozumiem że chcesz się bić. A tak przy okazji to lepiej unikać literówek.

#13 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 29 grudzień 2010 - 19:41

berengar napisał:

- odinstaluj grę
- czyszczenie rejestru (ccleaner,jv power tools) - bzdura
- restart - nie potrzeba
- ponowna instalacja.

Kilkakrotnie podawany przepis:
- wywalić katalog z TC (cały jak leci bez odinstalowywania)
- zainstalować TC od nowa
- wgrać wszystkie patche
- wgrać XTC.

#14 berengar(Gość)

• Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 20:40

Cytat

Rozumiem że chcesz się bić. A tak przy okazji to lepiej unikać literówek.

Lepiej unikać błędów rzeczowych których w twoich postach niestety nie brakuje.

Cytat

berengar napisał(a):
- odinstaluj grę
- restart - nie potrzeba
- ponowna instalacja.

No nie wiem czy taka bzdura... proponuje ją kiedyś wypróbować (restart również nie zaszkodzi).

#15 Kapitan

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • LokalizacjaHeaven's Assertion
  • Rasa: Paranid
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 29 grudzień 2010 - 21:55

LeWaR napisał:

berengar napisał:

- odinstaluj grę
- restart - nie potrzeba
- ponowna instalacja.

Kilkakrotnie podawany przepis:
- wywalić katalog z TC (cały jak leci bez odinstalowywania)
- zainstalować TC od nowa
- wgrać wszystkie patche
- wgrać XTC.

gdyby tylko o to chodziło,tobym wam głowy nie zawracał.

#16 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 29 grudzień 2010 - 23:30

berengar napisał:

Cytat

berengar napisał(a):
- odinstaluj grę
- restart - nie potrzeba
- ponowna instalacja.

No nie wiem czy taka bzdura... proponuje ją kiedyś wypróbować (restart również nie zaszkodzi).

To znaczy, że nie wiesz jak działa gra i komputer.

#17 Deestruktor(Gość)

• Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 23:52

LeWaR napisał:

berengar napisał:

Cytat

berengar napisał(a):
- odinstaluj grę
- restart - nie potrzeba
- ponowna instalacja.

Lewarku a czemu wydajesz sądy skoro to co pisze kolega Berengar jest częściową prawdą.. nie dotyczy ona może XTC ale myślę że Berengar chce pomóc dlatego podaje rozwiązania z innych gier... Niektóre gry czy nawet programy po reinstalce pozostawiaja smieci w rejestrze (windows) i pozniejsza próba instalacji gry tudzież programu powoduje błedne jego zainstalowanie... należy wowczas ręcznie wyczyscić rejestr lub użyć odpowiedniego programu .... Ludzie starają sie pomagać innym i może nie zawsze są to trafione rady ale nie należy ich z tego powodu "kopać" Zastanów sie nad tym o Panie i władco tego forum.....
Nie załamujcie sie z powodu takich zachowań administracji tego forum i udzielajcie sie dalej bo bez Was i waszych głosow to forum umrze...chyba że o to chodzi...
Pozdrawiam Dee

#18 berengar(Gość)

• Goście

Napisano 30 grudzień 2010 - 02:37

Cytat

To znaczy że wiem lepiej od ciebie jak działa komputer. Administrowanie nie czyni cię najmądrzejszym , jeśli jesteś ich pewien to przynajmniej poprzyj je argumentami - takie sądy może wypowiadać byle dziecko (administrator powinien być chyba wyższych lotów).

#19 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów

Napisano 30 grudzień 2010 - 09:16

Deestruktor napisał:

Lewarku a czemu wydajesz sądy skoro to co pisze kolega Berengar jest częściową prawdą.. nie dotyczy ona może XTC

No skoro nie dotyczy XTC to po co jest tu napisane?

berengar napisał:

To znaczy że wiem lepiej od ciebie jak działa komputer. Administrowanie nie czyni cię najmądrzejszym , jeśli jesteś ich pewien to przynajmniej poprzyj je argumentami - takie sądy może wypowiadać byle dziecko (administrator powinien być chyba wyższych lotów).

Skoro to napisałem to wiem, jak działa ta gra i jak działa system operacyjny. Że to, co podałeś działa na innych grach to co z tego. TC troszkę różni się od innych gier i nie mieszaj ludziom w głowach.

KONIEC OFFTOPU

#20 Deestruktor(Gość)

• Goście

Napisano 30 grudzień 2010 - 10:19

LeWaR napisał:

Deestruktor napisał:

Lewarku a czemu wydajesz sądy skoro to co pisze kolega Berengar jest częściową prawdą.. nie dotyczy ona może XTC

No skoro nie dotyczy XTC to po co jest tu napisane?

berengar napisał:

Skoro to napisałem to wiem, jak działa ta gra i jak działa system operacyjny. Że to, co podałeś działa na innych grach to co z tego. TC troszkę różni się od innych gier i nie mieszaj ludziom w głowach.

skoro mowisz A daj ludziom powiedzieć B

Wytłumaczę Tobie to jak dziecku , po co Berengar to tu napisał skoro udajesz że nie rozumiesz... Napisał to bo chciał pomóc koledze w jego problemie... napisał gdyż miał doświadczenie z innych gier i liczył się z możliwością że skoro w innych grach zadziałało to może w tej to również pomoże... napisał mimo że sam nie miał takich doświadczeń z tą grą gdyż u niego jak przypuszczam działała ona sprawnie..ale po prostu chciał pomóc , gdyż Wasze wskazówki również nie pomagały... powtórzę CHCIAŁ POMÓC a Ty mój drogi Lewarku wyzwałeś go od braku znajomości gry i kompa .. za chęci udzielenia pomocy ... brawo.. to się nazywa administrowanie na poziomie :(
Pozdrawiam Dee
edit// Lewarku nie zamierzam ustosunkowywać sie do Twojej prywatnej wiadomości poki nie przeprosisz kolegi Berengera.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych