Skocz do zawartości

- - - - -

Bug

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kapitan

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • LokalizacjaHeaven's Assertion
  • Rasa: Paranid
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 29 grudzień 2010 - 11:51

Zainstalowałem bez problemów moda,potem gdy włączam pojawia się ten ekran z logo XTC i nagle wywala mi do pulpitu z napisem File not found (types/Globals) Ktoś miał takie coś?

#2 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 29 grudzień 2010 - 13:30

TC instalowane na nowo?

#3 Kapitan

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisano 29 grudzień 2010 - 13:55

Tak.Co do moda wybrałem opcję full instalation,potem jak zobaczyłem że nie działa wywaliłem wszystko i 2 raz zainstalowałem ale to samo.

#4 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1393 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 29 grudzień 2010 - 14:17

Plugin managera wywalil uprzednio odinstalowujac skrypty ? Na dodatek usunal bym recznie z rejestru folder Egosoft. restart kompa i ladowanie od nowa.

#5 berengar(Gość)

• Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 14:31

Patch 3.0 oczywiście również zainstalowałeś? Jeśli tak , to zrób co koledzy podpowiadają :
- odinstaluj grę
- czyszczenie rejestru (ccleaner,jv power tools)
- restart
- ponowna instalacja.
Jeśli ciągle będzie brakować jakichś plików , spróbuj pobrać XTC jeszcze raz, najlepiej z innego źródła.
PS. mógłbyś również zmienić temat na np: problemy z instalacją XTC-a, bo bug to to nie jest :( .

#6 Kapitan

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisano 29 grudzień 2010 - 14:34

spatchowalem gre oczywiście.Spróbuje potem z tym rejestrem.Może ta wersja XTC z Moddb jest wybrakowana?Ściągał z tego źródła moda też ktoś?A ktoś wie co to wogóle za plik ten types/globals?

Edit:Dobre, na patchu 2.5 mi sie uruchomiło :(

Nie napisałem jeszcze że podczas instalacji mi wywala z jakimś błędem(program zostanie zamknięty blablabla),ale jak każe drugi raz to coś tam mieli i pisze że się udało,dlatego to olałem.Na patchu 2.5 uruchomiło się nawet(ale menu i opcje startowe było z TC).Ja już tego nie ogarniam.chyba coś z instalatorem nie tak że wywala,a potem nie wykrywa że nie doinstalował.

#7 Boro-Man

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 276 postów

Napisano 29 grudzień 2010 - 17:50

berengar napisał:

Jeśli ciągle będzie brakować jakichś plików , spróbuj pobrać XTC jeszcze raz, najlepiej z innego źródła.
PS. mógłbyś również zmienić temat na np: problemy z instalacją XTM-a, bo bug to to nie jest .

Decyduj się najpierw mówisz o XTC a potem XTM, a tu mamy dział XTC.
A wg. mnie to albo to wina patcha ( potrzebujesz 3.0) albo jakiegoś wewnętrznego błędu.

#8 Kapitan

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisano 29 grudzień 2010 - 17:52

wywala mi z gry na patchu 3.0,mówię przecież.To z 2.5 to był niezamierzony eksperyment :( A najśmieszniejsze jest to że poszło na tym 2.Ale niekompletnie.Bo jak zacząłem grac to mnie chyba wywaliło do jakiegoś sektora bez bram(opcje startowe z TC i wylądowałem w pseudo Aladna Hill...).

#9 Boro-Man

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 276 postów

Napisano 29 grudzień 2010 - 17:58

Zobacz do tematu :Jak zainstalować i skonfigurować XTC ( Yacek ) - może to ci pomoże.

#10 Kapitan

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisano 29 grudzień 2010 - 17:59

czytałem to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych