Skocz do zawartości

- - - - -

Fabuły w XTC

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Romanothx

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 11 postów
  • Rasa: Nieznana

Napisano 24 grudzień 2010 - 15:56

Witam wszystkich. Chciałbym zapytać czy konieczne jest wykonywanie poszczególnych misji fabularnych do pełnego dostępu do gry.
Jeśli tak to czy z każdego profilu mogę taki dostęp uzyskać, chodzi mi o sektory, ulepszenia ,statki itp...
Gram na profilu The Quest i uważam iż nieco ciekawiej było by mieć możliwość podążaania za wątkiem fabularnym szczególnie na poczatku.
Dziękuje za pomoc. :(

#2 Boro-Man

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 276 postów

Napisano 24 grudzień 2010 - 16:11

Sądzę iż mało osób odpowie ci na to pytanie. Mało kto w ogóle zaczął rozumieć dodatek.

#3 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 24 grudzień 2010 - 16:36

Mod ma dopiero kilka dni. Nie wszyscy mają tyle czasu, ile by chcieli, na to by grać. Część z nas zajęta jest również tłumaczeniem moda. Więc jak na razie chyba pytanie pozostanie bez odpowiedzi.
Ja np. jeszcze nie spotkałem się z żadna fabułą.

#4 Boro-Man

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 276 postów

Napisano 24 grudzień 2010 - 18:34

To właśnie chciałem powiedzieć. Grałem przed chwilą na profilu The Quest i jakoś żadnej "fabuły" nie znalazłem. Ale ten błogi stan rzeczy przerwała moja matka wyłączając nie ten co trzeba .. kabelek.... . Mniemam iż w dodatku nie istnieją fabuły.

#5 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 24 grudzień 2010 - 21:44

Są, jedna z nich powinna aktywować się po wleceniu do sektorów Paranidian, ale z tego co czytałem na forum Egosoftu, jest z tym problem - kolejny błąd w XTC.

#6 Boro-Man

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 276 postów

Napisano 25 grudzień 2010 - 14:54

Sa też tzw. Eventy , nie powiem jakie , nie chcę popsuć wam zabawy.
W niektórych stacjach handlowych jest misja : cośtam , ćośtam , mercaneries (plik po angielsku) , może to jest jedna z "fabuł".

#7 Neofita

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 07 styczeń 2011 - 19:10

Mam prosbe.
Sporo osob namietnie juz pogrywa w XTC.
Jedno z pytan ktore mnie nurtowalo zadalem w temacie o instalacji tego moda ale nurtuje mnie jeszcze cos.
Jak pisalem sporo osob zajmuje sie graniem w XTC i tlumaczeniem tego moda....czy ten mod zawiera jakies fabuly czy tez jest to takie sobie poprostu pykanie na starych fabulach
z nalozonymi nowymi texturami.
Jesli fabuly sa stare to szczerze mowiac kicham na tego moda bo jak widze ( :( zreszta w instalacji sie zgubilem juz nie wiem co i jak :) ) co trzeba zainstalowac i wogole zaczynam miec watpliwosci czy go instalowac.
Jesli fabuly sa inne to mozna sprobowac zobaczyc czym moze mnie XTC zaskoczyc.
Na marginesie dodam ze gdzies tu przeczytalem o profilu startowym Wlasna Gra i szczerze mowiac takie hard wyzwanie do mnie przemawia.
No ale inne profile startowe wiaza sie z jakimis fabulami czy znaczy ze o co chodzi?

Pytania moze laika ale to moja pierwsza gra z serii X i pierwsza stycznosc z modem wiec uwazam ze mam prawo zapytac

#8 Kapitan

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • LokalizacjaHeaven's Assertion
  • Rasa: Paranid
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 07 styczeń 2011 - 19:32

To nie tylko nowe tekstury :(
Wszechświat składa się z całkiem nowych sektorów,do tego sam kosmos rozszerza się co jakiś czas o nowe sektory,o ile gracz nadaza z ich odkrywaniem,do tego przynależnośc sektorów(prócz tych na początku) jest podobno losowa.A własna gra to chyba start w starym wszechświecie X ?Tam to nie ma sensu zaczynac.Jak nie chcesz sie dorabiac całkiem od nowa bierz profil z Rapierem i Jokohamą :) full wyposażone,albo z m5 i TL z HQ na pokładzie :) Są tez takie profile co nie masz prawie nic jak chcesz sie dorabiac.Fabuły są nowe,chyba kilka,ale jedna z tego co wiem się nie uaktywnia.

#9 Kapitan

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • LokalizacjaHeaven's Assertion
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 07 styczeń 2011 - 19:39

Yacek napisał:

Są, jedna z nich powinna aktywować się po wleceniu do sektorów Paranidian, ale z tego co czytałem na forum Egosoftu, jest z tym problem - kolejny błąd w XTC.

A inne?Próbował już ktoś znaleźc/zacząc?

#10 deedol

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 88 postów
  • Lokalizacjagdzieś na pólnocy...
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 07 styczeń 2011 - 21:13

Latam w sektorze Paranidan juz od dobrego czasu... i lipa, nie ma na razie żadnej fabuły, mialem nadzieje ze wersja 1.1 to poprawi , chyba ze trzeba zaczac nową grę, polatam jeszcze z 2 dni i jak sie nic nie zmieni zaczne od nowa...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych