Skocz do zawartości

- - - - -

Profile startowe XTC

33 odpowiedzi w tym temacie

#11 Kapitan

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • LokalizacjaHeaven's Assertion
  • Rasa: Paranid
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 12 styczeń 2011 - 00:49

Coście się tak na własną grę uparli :( Patrząc na mapę Scorpa wychodzi na to że sektor 103 jest jednym z ostatnich do odkrycia, nie ma jeszcze tam jako takich połączeń z innymi sektorami i wrzuca was z powrotem. Rozpoczynacie tam gdzie nie powinniscie :) Jak tak chcecie grac od 0,to rozpocznijcie na profilu splita :) Argon i Boron też chyba za dobrze nie ma na początku :)

#12 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 12 styczeń 2011 - 14:20

Profil startowy "Własna gra" jest profilem z vanilli, nie został zmieniony dla XTC, więc rozpoczynanie nowej gry na nim, po instalacji XTC jest bez sensu. Sektor Xenoński 103 ma współrzędne sektora Argon Prime w vanilli, więc nie ma się co dziwić, że tam się startuje na tym profilu.
Po to są nowe profile startowe XTC, aby na nich rozpoczynać nową grę, jeśli ktoś chce grać na profilu "Własna gra", to niech gra na czystym TC bez XTC.

#13 Konrad162

Pilot myśliwski

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 636 postów
  • LokalizacjaUlica Sezamkowa

Napisano 21 styczeń 2011 - 10:56

Yacek napisał:

Profil startowy "Własna gra" jest profilem z vanilli, nie został zmieniony dla XTC, więc rozpoczynanie nowej gry na nim, po instalacji XTC jest bez sensu. Sektor Xenoński 103 ma współrzędne sektora Argon Prime w vanilli, więc nie ma się co dziwić, że tam się startuje na tym profilu.
Po to są nowe profile startowe XTC, aby na nich rozpoczynać nową grę, jeśli ktoś chce grać na profilu "Własna gra", to niech gra na czystym TC bez XTC.

czyli znowu coś niedorobionego w XTC... od zawsze grałem na tym profilu teraz chce zagrać w xtc i teoretycznie nie mogę go wybrać.. hmm

#14 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 21 styczeń 2011 - 14:10

Konrad162 napisał:

czyli znowu coś niedorobionego w XTC... od zawsze grałem na tym profilu teraz chce zagrać w xtc i teoretycznie nie mogę go wybrać.. hmm

A po co są nowe profile? Czym one różnią się od profilu "Własna Gra", że koniecznie chcesz na nim grać? Własna gra w Vanilli ma sens, bo pozbywamy się dzięki temu balastu fabuł, w XTC to nie ma znaczenia.

#15 Konrad162

Pilot myśliwski

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 21 styczeń 2011 - 14:42

Yacek napisał:

Konrad162 napisał:

A po co są nowe profile? Czym one różnią się od profilu "Własna Gra", że koniecznie chcesz na nim grać? Własna gra w Vanilli ma sens, bo pozbywamy się dzięki temu balastu fabuł, w XTC to nie ma znaczenia.

a no ok. w każdym razie odpalę dziś wieczorem to obejrzę jak im to wyszło.

#16 Konrad162

Pilot myśliwski

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 21 styczeń 2011 - 19:14

Odpaliłem fabułę argoński uchodźca i powiem Wam tak że początkowe wrażenie podupadło jeszcze bardziej musiałem zwiedzić z 8 sektorów zanim znalazłem stocznie (ba znaleźć znalazłem w 2 sektorze tylko nie pozwolili mi zaparkować) żeby zapisać grę i a przede wszystkim ustawienia. W innych profilach też się trzeba tyle nalatać żeby dostać się do pierwszej stoczni?

#17 Kedudg

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • LokalizacjaAvarice
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 21 styczeń 2011 - 19:38

Witam też gram w tą fabułę ja na początek poleciałem do terran a te dziady mnie od razu pogonili i abym szybciej się poruszał posłali za mną kilka rakiet i nie oni pierwsi bo paranidzi nie lepsi musiałem lecieć do argonów i dopiero tam mogłem zacząć grę :( teraz mam już stosunki poukładane ze wszystkimi i odkrytych 95 sektorów i 4 traderów a ja sam latam ciężkim smokiem

#18 Konrad162

Pilot myśliwski

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 24 styczeń 2011 - 12:51

Witam, dziś wszedłem w sumie przez przypadek do pliku gamestarts.xml I pojawiło się takie jedno maluczkie pytanie.... Dlaczego 60% profili startowych jest zakomentowanych? Czy są jakieś niedorobione i dopiero będą może rozwijane w przyszłości?

#19 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1445 postów
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 24 styczeń 2011 - 12:58

Pewnie jedno i drugie. Może twórcy planują stworzyć do nich jakieś mini-fabuły i będą je sukcesywnie uaktywniać w kolejnych wersjach.

#20 switchu

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 21 luty 2011 - 05:39

Witam wszystkich, jestem nowy na forum.

Mam pewien problem z XTC v1.1. Zrobiłem całkowitą reinstalację gry, usunąłem wpisy w rejestrze, itp. itd. Zainstalowałem czystą gre (mam w wydaniu Kolekcja klasyki, wersja bazowa 2.5), patcha 2.0 - 3.0, i XTC. Nic innego nie instalowałem, żadnych skryptów, modów, etc. Wszystko zainstalowane, włączam gre, chwilę oglądam zmiany ekranu ładowania i nowe menu, a nastepnie odpalam nową gre na profilu "A new career" (terranin). Ląduje w sektorze 17-28, należy do ziemian, jest w nim placówka wojskowa i 2 bramy. Dostaje "gołego" Rapiera, nawet bez SETA, 0 kredytów na koncie, ogólnie sytuacja podobna do tej po rozpoczęciu "Własnej gry". Sprawdzam inne profile - sytuacja wygląda podobnie. No cóż, nie pogram sobie w XTC, wyłączam gre, deinstaluje moda i chce pograć na vanilli, z tym, że nie moge, bo zostały mi profile startowe z XTC. Z czystej ciekawości odpalam profil paranidiania i laduje w sektorze Argon Prime, należącym do paranidian. Jest tam kilka stacji, ale najważniejsze, że mam na statku uzbrojenie, seta, a kawalek dalej stoi mój TL z zadokowanym HQ.

Pomyślałem, że coś źle się zainstalowało, więc powtórzyłem wszystkie czynności, dalej to samo. Czy ktoś się może domyśla, czemu tak się dzieje? Jeśli to ważne, to mam Windows 7 w wersji 64 bitowej.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych