Skocz do zawartości

Kolejny przegięty statek...


kipax1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie znalazłem na maxa przegięty statek!

Spoiler

Nazwa:Excalibur.

Osłony i Kadłub:Osłon takowych nie posiada ale ma kosmiczną wytrzymałość kadłuba.

Broń i Rakiety:No właśnie udźwignie wszystko mnie rozwalił za pomocą bardzo fajnych zółtych dział... 8 strzałów i M2 nie ma osłon...

Prędkość:500 m/s... bez komentarza.

Klasa:M6...Choć spojrzeć na prędkość nie pasuje do M6 nie ?

Ładownia:2500000...bez komentarza.

Energia Dział:Nieskończona...chyba.

Specjalne umiejętności:Zadokujesz do niego M5,M4,M3.

Opinia:Takie mini M0 lub jak kto woli Bazyliszek X10 Mini Pro.

Później dośle zdjęcie,oraz spróbuje przejąć aby podać dokładniejsze informacje.

PS:Jeśli go przejmę to go sprzedam nie widzę sensu posiadania tak przegiętej maszyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem Dzię-ku-je-my !

Ale zauważyliście że statki sohnen ...

( spoiler kryje treść której nie przeczytasz bo nie chcesz zepsuć sobie gry )

Spoiler

Latają 1m/s , używają tylko rakiet, rakiet, tylko jakich jak żadne do nich nie pasują?! Do tego nie ładuje im się broń, sumie to szczegół bo do np. oriaxa nie załadujemy broni

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem robotem 🙁))

Jestem człowiekiem i dzięki genom jestem ciekawy rzeczy które mam przed sobą, w tym spojlerów.

Raczej są tu sami ludzie (poza botami) i oni też są ciekawi zawartości spojlerów.

Może i nie otwieram wszystkich ale znaczną większość

By załagodzić offtopa zrobię EDITę:

Boro-man ciekawość nieznanej nie jest złym nawykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dotyczace takich wlasnie statkow w XTC.

Czy to jest zamierzone czy jest to niedopatrzenie tworcow.

Szczerze mowiac jak slysze o takich statkach to za cholere mi sie nie chce nawet montowac tego moda bo wsiadam w taka bryke i nic mi nie podskoczy.

Jesli to jednak blad to czy ktos monitoruje przekazywanie takich wiesci o babolach jak takie statki do tworcow tego moda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego statku nie ujrzysz w grze i nigdzie go nie kupisz. Autor posta pewnie przegladal spis obiektow , dodal sobie do gry i sie przerazil robiac szum na forum, a ty sobie myslisz - co za cholerny mod.

Tlumacze... to obiekt testowy ktory zostal gdzies w spisie (mam info od jednego z autorow xtc).

Przegietymi statkami byly w XTM statki Sonenow, w XTC staly sie nieuzbrojonymi nielotami i slusznie. Moze pozniej w grze przy fabule jakiejs spotka sie jeden z nich.

A w sprawie potencjalnych bledow pisz tu http://www.thexuniverse.com/forums/281- ... port-Forum i pomoz ulepszac gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż nie było do końca tak ponieważ ja zanim coś kupie w stoczni to najpierw na 2 save dodaje sobie statek i testuje go.A na ten statek trafiłem jak przeglądałem plik w poszukiwaniu Ragnaroka na którego mnie nie stać ale chciałem zobaczyć czy warto na niego zbierać.

PS:Wiem że Ragnarok to 2 Valhalla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Tego statku nie ujrzysz w grze i nigdzie go nie kupisz. Autor posta pewnie przegladal spis obiektow , dodal sobie do gry i sie przerazil robiac szum na forum, a ty sobie myslisz - co za cholerny mod.

Tlumacze... to obiekt testowy ktory zostal gdzies w spisie (mam info od jednego z autorow xtc).

Przegietymi statkami byly w XTM statki Sonenow, w XTC staly sie nieuzbrojonymi nielotami i slusznie. Moze pozniej w grze przy fabule jakiejs spotka sie jeden z nich.

A w sprawie potencjalnych bledow pisz tu http://www.thexuniverse.com/forums/281- ... port-Forum i pomoz ulepszac gre

Co do sohnenów mogli osłabic ich trochę,ale widac woleli z 1 skrajności popasc w 2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...