Skocz do zawartości

- - - - -

Kolejny przegięty statek...

17 odpowiedzi w tym temacie

#11 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1393 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 28 grudzień 2010 - 13:13

Tego statku nie ujrzysz w grze i nigdzie go nie kupisz. Autor posta pewnie przegladal spis obiektow , dodal sobie do gry i sie przerazil robiac szum na forum, a ty sobie myslisz - co za cholerny mod.

Tlumacze... to obiekt testowy ktory zostal gdzies w spisie (mam info od jednego z autorow xtc).

Przegietymi statkami byly w XTM statki Sonenow, w XTC staly sie nieuzbrojonymi nielotami i slusznie. Moze pozniej w grze przy fabule jakiejs spotka sie jeden z nich.

A w sprawie potencjalnych bledow pisz tu http://www.thexuniverse.com/forums/281- ... port-Forum i pomoz ulepszac gre

#12 kipax1

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 133 postów
  • LokalizacjaThe Sacrefice(Xenonski 101)

Napisano 03 styczeń 2011 - 16:19

Otóż nie było do końca tak ponieważ ja zanim coś kupie w stoczni to najpierw na 2 save dodaje sobie statek i testuje go.A na ten statek trafiłem jak przeglądałem plik w poszukiwaniu Ragnaroka na którego mnie nie stać ale chciałem zobaczyć czy warto na niego zbierać.

PS:Wiem że Ragnarok to 2 Valhalla.

#13 Kapitan

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • LokalizacjaHeaven's Assertion
  • Rasa: Paranid
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 03 styczeń 2011 - 16:26

Sorkvild napisał:

Tego statku nie ujrzysz w grze i nigdzie go nie kupisz. Autor posta pewnie przegladal spis obiektow , dodal sobie do gry i sie przerazil robiac szum na forum, a ty sobie myslisz - co za cholerny mod.

Tlumacze... to obiekt testowy ktory zostal gdzies w spisie (mam info od jednego z autorow xtc).

Przegietymi statkami byly w XTM statki Sonenow, w XTC staly sie nieuzbrojonymi nielotami i slusznie. Moze pozniej w grze przy fabule jakiejs spotka sie jeden z nich.

A w sprawie potencjalnych bledow pisz tu http://www.thexuniverse.com/forums/281- ... port-Forum i pomoz ulepszac gre

Co do sohnenów mogli osłabic ich trochę,ale widac woleli z 1 skrajności popasc w 2...

#14 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 03 styczeń 2011 - 16:29

Kapitan napisał:

Co do sohnenów mogli osłabic ich trochę,ale widac woleli z 1 skrajności popasc w 2...

Racja, mogli zmniejszyć im "power", ale dać statki z jakimiś możliwościami, a nie wraki.

#15 WoyTass

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisano 05 styczeń 2011 - 12:50

A ja w jednym z pirackich sektorów trafiłem na "E......". A nawet udało mi się go przejąć…

A tu jego dane:

Póki co dynda sobie u Boronów w doku...

#16 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 05 styczeń 2011 - 13:48

WoyTass napisał:

A ja w jednym z pirackich sektorów trafiłem na "E......". A nawet udało mi się go przejąć…

Nooo, ładne cacko.
Ty to masz farta :(

#17 WoyTass

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisano 05 styczeń 2011 - 13:53

Taaa…
I tylko ciekawe skąd wezmę te Readtexty żeby je w miejsce osłon wpakować…

#18 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 05 styczeń 2011 - 13:58

WoyTass napisał:

Taaa…
I tylko ciekawe skąd wezmę te Readtexty żeby je w miejsce osłon wpakować…

Dlatego pisałem, ze msza farta :(
Skopany model statku (sprawdzałem w pliku Tships).

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych