Skocz do zawartości

- - - - -

X-Tended -Terran Conflict V 1.0 - dostępny

52 odpowiedzi w tym temacie

#11 Boro-Man

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 276 postów

Napisano 21 grudzień 2010 - 16:20

Spokojnie, najpewniej błędy zostaną poprawione. Do XTM'a też były patche jak do x3TC, powinni więc zrobić patche do XTC.

#12 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 21 grudzień 2010 - 17:43

berengar napisał:

Widzę że Hyperion znów króluje... jest szybszy od Springblossom-a. Co oni zrobili z moim statkiem to ręce opadają. Zmniejszyli prędkość z 360 na 160 nie dając w zamian nic, np lepszych osłon.

Dziękuję za zepsucie niespodzianki.
Pisz takie informacje w spoilerach, nie każdy chce o tym przeczytać, ja wolałbym samemu się o tym przekonać w grze.
Ale skoro już, no to super, Springblossom był zbyt przegięty z tą prędkością. A Hyperion zawsze rządzi. A raczej rządził :D
Spoiler

#13 berengar(Gość)

• Goście

Napisano 21 grudzień 2010 - 19:11

:unsure:

#14 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1384 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 21 grudzień 2010 - 19:20

I dobrze, ze wreszcie ktos polozyl kres tym przegietym statkom. 360 kmh i uber bronie dla m6 to stanowczo za duzo. Chesz pan latac szybko, to przesiadz sie pan na M5 :unsure:

#15 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 21 grudzień 2010 - 19:36

Sorkvild napisał:

I dobrze, ze wreszcie ktos polozyl kres tym przegietym statkom. 360 kmh i uber bronie dla m6 to stanowczo za duzo. Chesz pan latac szybko, to przesiadz sie pan na M5 :unsure:

Co racja, to racja.
Ale wracając do XTC, to czytając posty na forum Egosoftu, jestem coraz bardziej zawiedziony XTC. Błędy, zły balans broni i osłon.
Spoiler

Zastanawiam się czy warto już grać, czy czekać na patcha.
Jakie są wasze opinie?

#16 berengar(Gość)

• Goście

Napisano 21 grudzień 2010 - 19:39

:unsure:

#17 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1384 postów

Napisano 21 grudzień 2010 - 19:48

@Yac
Gram juz 6 godzin i nie narzekam. Moze zacznij grac (jesli nie zaczales) i nie sugeruj sie narzekaniami jakis malkontentow na forum ES, ktorym wiecznie cos nie pasi. Biadola tacy ledwo co liznal gry (lub wcale - za to dużo czytał :)) i wie wszytsko, ze nie beda grac bo Valhalli nie ma, albo Springblossoma im zepsuli. Przymusu nie ma :unsure:

Jedyne do czego moge sie przyczepic to dzwieki broni, czesc z nich jest lipna jak z jakis starych gier fliperowych :)

Och no brakuje mi takze
Spoiler

Mozesz pan czekac na patcha, nie predzej niz za 6 mcy wyjdzie :)

Co do Valhalli, to zwisa mi ten statek totalnie,
Spoiler
, takze kolego zapraszam do gry i odkrywania jej tajemnic i ukrytych smaczkow :D

#18 Boro-Man

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 276 postów

Napisano 21 grudzień 2010 - 19:56

Spoiler

No wreszcie ktoś spełnił moją prośbę ! Pisałem o tym w temacie "Skafander" cytuję
Spoiler

a tak poza tym :
Nie musisz tego czytać.
@Yacek
Spoiler

2.
Spoiler

Tyle

#19 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1384 postów

Napisano 21 grudzień 2010 - 19:58

Popraw poczatek wiadomosci i nie spoileruj. Ktos ma sobie w koncu sam to odkryc :unsure:

#20 hanss

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 21 grudzień 2010 - 19:59

Ważne że sprzęt daje radę....bo z wydajnością modów do X-ów bywało różnie. :unsure:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych