Skocz do zawartości

Po co budować Dok Zaopatrzeniowy? Gdzie sprzedaje się wódkę?


fieryangel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie,co wy piszecie? 😀 Policja i celnicy nie skanują statków bez nas w środku,tak jak nie robia tego z jednostkami SI 😀 A co do ładunków to podczas skanowania możemy na chwilę go wyrzucić, a kiedy patrol odleci-znów zabrać na pokład.Zauważyłem też że policja najchętniej skanuje w momencie,kiedy bez ruchu stoimy w sektorze ale ryzyko 2 skanów pod rząd jest znikome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ludzie,co wy piszecie? 😀 Policja i celnicy nie skanują statków bez nas w środku,tak jak nie robia tego z jednostkami SI :

Trele morele!

Swego czasu łyknąłem sobie jednego TS-a w borońskim bodajże sektorze. Odesłałem go do stoczni a sam postanowiłem wygarnąć nieco ogniw w pobliskiej elektrowni. Zanim do niej doleciałem dostałem komunikat, że w sektorze jest atakowany jeden z moich statków. Okazało się, ze atakowany jest właśnie ten, przed chwila przejęty, statek a to dlatego, że po brzegi wypchany był gwiezdną wódką (niestety wcześniej nie wpadło mi do głowy, żeby go sprawdzić)! Wnioski?:

1. Statek był bez pilota, bo wcześniej zaatakowali go celnicy/policjanci za przemyt (a statek wtedy był sterowany przez AI)

2. Ponownie został zaatakowany w momencie, kiedy dostał nowego właściciela, mimo, że ten właściciel leciał zupełnie innym statkiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ludzie,co wy piszecie? 😀 Policja i celnicy nie skanują statków bez nas w środku,tak jak nie robia tego z jednostkami SI 😀

Powiedz to celnikom, ktorzy atakuja moje TS-y i zmuszaja je do wyrzucenia ladunku gwiezdnej wodki w Herron's Nebula (mam tam wlasna destylarnie, gdyz oryginalna rozwalil Unknown M6).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz je kupic w wytworni oslon ladunkowych lub w pirackim doku zaopatrzeniowym. U mnie odpowiednie sa one w systemach

Spoiler

Red gamble i The Crypt

. W Doku zaoptrzeniowym Yaki one tez powinny byc. Ewentualnie moze kupic antyskaner policyjny z ofert BBS, to jest praktyczne to samo tylko kosztuje prawie milion cr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Cytat

Ja Doki kupuję w zasadzie tylko po to by móc upgradować swoje statki we wszelki możliwe wyposażenie za darmo. Czyli max ładownia, sterowność i prędkość, do tego polecenia bojowe itp. i inne rozszerzenia.

Jak kupisz Stację Handlową to towary jakimi ma handlować musisz sam określić.

Jak ulepszać swoje statki w doku? Jak chce dodać jakiś towar do doku to tylko towary "materialne" mogę dodawać, żadnych ulepszeń 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Ja Doki kupuję w zasadzie tylko po to by móc upgradować swoje statki we wszelki możliwe wyposażenie za darmo. Czyli max ładownia, sterowność i prędkość, do tego polecenia bojowe itp. i inne rozszerzenia.

Jak kupisz Stację Handlową to towary jakimi ma handlować musisz sam określić.

Jak ulepszać swoje statki w doku? Jak chce dodać jakiś towar do doku to tylko towary "materialne" mogę dodawać, żadnych ulepszeń 😎

Tylko za pomocą skryptów. Normalnie nie ma możliwości dodawania ulepszeń do oferty doków czy placówek handlowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...