Skocz do zawartości

Extended Mod Pack


Lizard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...

Dobra jak zawsze zapomniałem o podaniu reszty skryptów. Wiec tak:

Adams ITI

Multi Galaxy Mod

RRF

Bonus pakage (tylko nie wiem jaki bo przeniosłem pliki script dat cat i t z innego kompa i nie mam jak sprawdzic ale chyba najnowszy bo sciagany ze strony ego)

Skrypt usuwajacy łaczenia rurowe (nie pamietam jak sie nazywa ale niemiecki instalowany jako fake)

CMOD4

Trade overview

NPC Bailing Addon

Marine Repairs

Turbo Booster (choc to chyba weszło z bonus packa)

Reduced Enemy Missiles (chyba nie jestem pewny)

ADS

Yaki Armada

Pirates Guild

Advanced Jumpdrive (brakuje w tym skrypcie towarów)

JUMPGATE CONSTRUCTION TECHNOLOGY (to samo co wyżej)

Missile Defense Mosquito

Bulk Transporter Upgrade

Masive set home base

Extended Communication System

Dock TS

Time Based Autosave

Cheat collection package

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.01.2012 o 13:53, Szynszyl napisał:

LeWar a może być tak ze jest to wina iż najpierw zainstalowałem skrypty których towarów brakuje i wymagały chyba EMP a dopiero po czasie zainstalowałem EMP?? I jeśli tak to jak to naprawić??

Może.

Odistalować skrypty, zapisać grę, zainstalować EMP i skrypty, wczytać grę.

Zawsze sprawdzaj wymagania skryptów przed instalacją.

Jeśli coś nie działa, szukaj rozwiązania i sprawdzaj na tym samym pliku sav lub na nowej grze (mapa scorpa się przydaje), dopiero po rozwiązaniu problemu graj dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Proszę o pomoc bo szukając problemu z innym modem zauwarzyłem u siebie, że przy instalacji Extended Mod Pack żle zrozumiałem nieznany mi język obcy i spaprałem instalację. Czy znajdzie się ktoś cierpliwy i napisze mi jak odinstalować/wykasować (które pliki) ten skrypt poprawnie krok po kroku? Oczywiście instalowałem go niestety ręcznie i stąd mój problem teraz. Teraz mam już ściągniętą wersję spk. Bo pewnie lepiej nie instalować go przez "Menagera" zanim nie usunę starych plików. Czyż nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś który dokładnie plik instalowałeś (rozpakowałeś). Jeśli EMP-X-2.7.rar to wywal "init.a.a.a.emp.xml" z folderu scripts, "0999-L044.xml" z folderu t. Dodatkowo masz jeszcze 3 pliki, które miały trafić do głównego folderu gry: "TWareT.txt" i po jednym cat/dat (w paczce mają nazwy "rename.to.next.number", jeśli zmieniłeś nazwę na odpowiednią to będziesz wiedział które to).

Nie wiem do czego potrzebujesz EMP, ale z tego co się orientuję to jeśli instalujesz skrypty za pomocą najnowszej wersji plugin managera to EMP nie jest wymagane.

Z opisu EMP:

Cytat
!!Please note:

The EMP is not needed when using the latest version of the Plugin Manager (PM), as it comes with its own version of the EMP. If you encounter any problems with EMP wares ({ZA_EMP_etc}) instead of the real ware names being displayed in the game, make sure that you have closed the PM before starting the game.!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wykasuję wsomniane pliki i sprawdzę czy wszystko działa. Może będę miał szczęscie i dzięki temu zniknie także mój problem z zawieszaniem się gry, o którym rozmawialiśmy poprzednio. Dzięki wielkie Poruczniku Prowler 😉

Może nawet technologia konstruowania bram nadprzestrzennych będzie bez tego funkcjonowała nadal 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...