Skocz do zawartości

Volvez - Wyniszczenie - projekt?


Volvez
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodu braku zajęć postanowiłem zacząć rozmyślać o tym opowiadaniu.

Jednakże nie wiem wiele o rasie Kha-ak (tej rasy będzie główny bohater/ka). A to co wiem nie jest do końca jasne.

Kha-ak wg. mnie:

- połączenie Se-bulby (I gwiezdne wojny) z Geonozjanami z II części SW.

- Nividium to materiał potrzebny do produkcji statków i budynków oraz co ważniejsze do produkcji jednorazowych inkubatorów (coś ala sztuczna macierz dostarczająca ten pierwiastek do zarodków*).

*Kha-ak potrzebują Nividium również w celach medycznych. Ich szkielet jest silnie nasycony tym pierwiastkiem.

ogólnie są od niego uzależnieni technologicznie i biologicznie.

- Ich uzbrojenie (kyony) wykorzystuje ukierunkowane wzmocnione promieniowanie molekularne Nividium.

Reszty dowiecie się po premierze (może zbiec się z premierą XTM'a, ale nie koniecznie)

Wątpliwości:

-AP Gunner odkrył tę rasę?? A Paranidzi zaczęli potem wydobycie??

-Kolejno atakowano President's end > omicron lyre?

Jeśli wiecie coś co powinno znaleźć się w tekście to piszcie. Chcę by to opowiadanie było bardziej interaktywne i jak najlepiej odwzorowała realia gry. Jak to właśnie wymyśliłem "wszyscy ludzie łącznie wiedzą więcej nisz wszystkie biblioteki świata".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc paranid latali swoimi statkami poza X-wszechświat w celu zdobycia nividium ( najpierw statki zwiadowcze później cięższe jednostki) i donosili o kontaktach z owadopodobną rasą kha'ak. Dalej Pilot statku AP Gunner chcąc to potwierdzić, poleciał tam i to sprawdził, i ..i.. no tam byli.. Najpierw był atak na president's end, później na inne sektory, na koniec Omicron.

Jakby co to będe podawał ci informacje na bieżąco, gram w X2 więc informacje są prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak stawiasz sprawy to masz Preludium ]🤔

Był sobie pewien paranid o imieniu Franek Dolossusus IV.

Miał za zadanie lecieć do Emperor's Mines ale zaspał i przegapił "peron".

Gdy Express doleciał do pętli doszło do zwarcia i statek wykonał skok.

Gdy Franek obudził się poszedł spytać konduktora czy już są na miejscu, konduktor leżał pijany na podłodze.

Paranid zobaczył przed sobą fioletowo-tandeciasty sektor oraz asteroidę.

Próbował przejąć stery ale nie znał argońskiego więc przyfasolił w asteroidę.

Gdy podleciały do niego statki Kha'ak zamiast wysłać sygnał powitalny posłał moskita.

Po chwili sektor zapełnił się Burakami i Cebulami oraz foremnymi stateczkami.

Paranid powiedział wtedy "Na miłość Xaara, ale naważyłem soi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...