Skocz do zawartości

Spolszczenie XTC 2.0


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat

Ja miałem takie coś jak wiadomość od twórców o tym co będą jeszcze robić.

Znalazło się tam Alone in The dark (dziwne).

Nie tłumaczyłem tego.

Nie dziwne, a ciekawe, nowa opcja startowa z nowymi misjami.

Powinieneś ten tekst przetłumaczyć, nie tłumaczy się tekstu zaczynającego się znakami <!-- i kończącego się --> w Notepad++ taki tekst jest inaczej kolorowany, dlatego polecam do obróbki właśnie choćby Notepad++

Cały tekst po <t id=.... należy tłumaczyć.

Uwaga też na symbol %s to nalezy bezwzględnie zostawiać, w tym miejscu w grze pojawia się np. nazwa sektora lub nazwa statku, zależy jak działa skrypt odpowiedzialny za daną akcję.

Teksty ujęte w nawiasy zwykłe ( ) nie są widoczne w grze. To też są komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mamucie pojawiła się wersja 0.2 tłumaczenia XTC.

Link w pierwszym poście tego tematu.

Zmiany w wersji 0.2:

Przetłumaczony plik 7213

Częściowo przetłumaczone pliki: 7212; 7214; 7215; 7216; 7217.

UWAGA: niestety, część nowości będzie widoczna tylko w nowej grze. Nie znaczy to, że konieczne jest rozpoczynanie nowej gry po instalacji tej wersji tłumaczenia.

UWAGA dla tłumaczy: Proszę pobrać nową wersję i kontynuować tłumaczenie na zawartych w niej plikach. Dzięki temu zachowamy kompatybilność.

Przepraszam za pewne zmiany wprowadzone w waszych tłumaczeniach, poprawiłem kilka błędów i logistykę tłumaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma koncowki prezydenta. Zawsze moze byc Zimny Lech, jesli komus nie pasuje 🙁

Mysle, ze w przypadku XTC warto zrobic ten krok i spolonizowac nazwy sektorow. Sektory opisane, zas nazwy angielskie, zaloze sie ze nie kazdy zna na tyle angielski by bez problemu wymowic dana nazwe i pluje sobie w brode jak to powiedziec. Czas skonczyc z tym konserwatywnym podejsciem i zrobic cos po polsku od poczatku do konca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...