Skocz do zawartości

Lizard - Abigail - Mroczna Wojowniczka Komentarze


Lizard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj stworzyłem sobie nowy profil startowy 26 letniej kobiety rasy Argon słózocej w Federacji Argon.

Na wieść o tym, że jej ojciec jest w tarapatach, a rząd Federacji argon nie zamierza pomóc, dziewczyna postanawia wziąć sprawę w swoje ręce. Niestety, nie była w stanie na czas dolecieć do ojca i mu pomóc. Teraz dziewczyna musi uciekać przed wymiarem sprawiedliwości bo jej czyny na pewno nie ujdą płazem.

Mimo to dziewczyna nawet nie ma zamiaru oddać się w ręce wymiaru sprawiedliwości, wręcz przeciwnie. Jej serce wypełnione jest też nienawiścią do Federacji Argon jak i do Imperium Paranid. Jedyne schronienie i pomoc jakie może uzyskać to właśnie Piraci. Ale czy oby na pewno oni przywitają dziewczynę z otwartymi ramionami ? Co dalej będzie z dziewczyną?

O tym już w następnych częściach opowiadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ale czy ja powiedziałem że wstrzymałem prace nad pisaniem The Avenger ? NIe 🤔 Opowiadanie będę kontynuował. Tak samo Lost in Space tylko że czasem mam tak że muszę mieć jakąś odskocznie na jakiś czas. Save są więc będzie cacy opowiadania zostaną dokończone 😁

Mam wątpliwości, czy rzeczywiście mówisz prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj przyszedł mi pomysł na takie śmieszne zakończenie.

"- Komputer włącz napęd skokowy, bo inaczej rozsmarują nas na massom - Zrozumiano. Napęd naładowany w 60%. BŁĄD. Potrzebna aktualizacja steama. rozpoczynam aktualizację.

- F**k. - Chwilę później statek eksploduje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

chłe chłe śmiechaśne..

A na serio , bez obrazy, ale gdybyś skończył chociaż jedno opowiadanie to byłby to prawdziwy forumowy BESTSELLER.

A nie zakończyłem ? Przeczytaj Lost in Space generalnie przeszedłem grę. Więc można by powiedzieć ze opowiadanko zostało zakończone. Tylko że chce je kontynuować grając w X2. Problem w tym że płyta jest poryzana, i aby zagrać w X2 muszę go najpierw ściągnąć z neta. A to oznacza że musiałbym wydać pieniądze. No chyba nie myślisz że tak dla jaj ściągnę sobie grę?. Zrobię to, ale nie teraz.

A jak już wcześniej powiedziałem, obydwa opowiadania zostaną ukończone. W ogóle was nie rozumiem 🤔

Co do sam,ego opowiadania napisałem wcześniej że kapitan statku M7M Minotaur wykonał manewr Szalonego Splita. No cóż, nie wiem czy pamiętacie film Polowanie na czerwony październik. W tym filmie rosyjski kapitan wykonała manewr szalonego Iwana który miał na celu sprawdzić czy ktoś czasem nie płynie za nim 😁 A tak mi jakoś to wpadło do głowy w trakcie pisania to wykorzystałem to 😁 Ale fakt faktem Minotaur faktycznie wykonał taki manewr. Większość pirackich myśliwców zatrzymała się dopiero na jego kadłubie 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam wam dzisiaj kolejną przygodę Abigail Eclipse. Do swojej rozgrywki dołożyłem skrypt All Plots Complete ponieważ ukończenie fabuł jako pirat, jest w niektórych przypadkach niemożliwe. Zresztą uważam że opisywanie fabuł w opowiadaniu było by raczej nudne. Raczej wszyscy je znamy 🤔 Dla mojego opowiadania ukończone fabuły mogą mieć nawet pozytywny wpływ.

Zapraszam do lektury jak i wyrażania swoich opinii.

Dla ciekawych wyglądu Abigail zapraszam do Spoilerka.

Spoiler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Lewar 🤔

Jeżeli chodzi o ten wybuch M7 Cerber, to oczywiście nie miało w ogóle miejsca w grze. Po prostu po jakimś czasie uznałem że lepiej będzie go zniszczyć. Często psułem sobie grę przez to, że właśnie znajdowałem jakieś porzucone wielki jednostki. I aby tym razem nie zepsuć sobie rozgrywki, postanowiłem pozbyć się Cerbera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Świetne opowiadanie, niezły pomysł z tą bombą na pokładzie ale skąd się ona tam wzięła?

Co do opowiadania to przyznam się że pisze się samo. To znaczy fabuła buduje się w trakcie pisania. Co dziwniejsze jak na razie sam się dziwie że ze szczepków buduje się opowiadanie.

Co do bomby na pokładzie Cerbera to napisałem że patrol na jakim była Abigail w Three Words, nagle został przerwany.

W bazie wojskowej statek Abigail, Tiger Claw został rozbrojony a z jego pokładu wyjęto kilka elektronicznych części, które zastąpiono innymi "nowymi". W jednej z tej części, to mogło być wszystko Automat Dokujący, Napęd skokowy, polecenia bojowe zamontowano bombę, która właśnie eksplodowała.

Co do samego opowiadania, to powiem że to dopiero wstęp, bo pomysłów mam mnóstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...