Skocz do zawartości

BoroMan - SYSTEM ::: DEATH - komentarze


Boro-Man
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

dlaczemu

Nowe słownictwo wprowadzasz? Pisze się dlaczego lub czemu.

A opowiadanie spoko, nie sądziłem, że znajdziesz tlen na stacji Xenonów, bo im on nie potrzebny, ale nieźle kombinujesz z lodówką 🤔

Jedna uwaga, tak wielkich statków nie budowano by na ziemi, zbyt duże koszty i problemy z umieszczeniem w kosmosie. Taniej i prościej wybudować w kosmosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początku też zastanawiałem się skąd u licha tlen na stacji Xenów. Hmm no ale w końcu to terraformerzy, maszyny przystosowujące planety jak i ich księżyce pod kolonizację. Tak wiec uważam że w sumie mogą posiadać jakiś tam "tlen" 🤔. W sumie to opowiadanie to s/f co za tym idzie równie dobrze możesz napisać o galopujących jednorożcach i raczej rozsądny czytelnik nie powinien tego komentowac, bo to w końcu opowiadanie S/F Gdzie wszystko jest możliwe, nawet atak wściekłych ślimaków 😁 W każdym razie jestem ciekaw dalszych wydarzeń tego opowiadania 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Roman, a co się dzieje z pańskim opowiadaniem ? 😁 Szkoda bo było fajne 😁 Mam taki pomysł. A co by było, gdybyś do tej stacji wprowadził T-800 z filmu Terminator 😀 No wiesz skoro to maszyny.....Na samą myśl o tym jak Roman pogromca wibratorów... sorki terminatorów, rozwala większość z nich i ucieka statkiem L,M lub NA może nawet P ? 😀

Spoiler

Roman pogromca!!!! Roman Niszczyciel 🤔 Romanus Maximus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...