Skocz do zawartości

Oprogramowanie dostaw Pytania ???


Andrew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powróciłem spowrotem do gry i dosłownie przed chwilą zakupiłem M7 Deimos i chciałbym go wyposażyć w miarę szybko wiec przyszło mi do głowy aby użyć oprogramowania dostaw które wrzuciłem na superfrachtowiec.

I moje pytanie polega na tym w jaki sposób działa to oprogramowanie.

Jak odpalam to oprogramowanie to na początku każe mi wybrać mój statek a potem pokazuje się znowu ta sama opcja po zatwierdzeniu i mam wybrać i tu pytanie ?? następny statek, czy może statek taki sam jak mój który jest już uzbrojony aby komputer wiedział jak go uzbroić ?? bo gdy wybiorę 2 razy swój statek to nic się nie dzieje może problem polega na tym że frachtowce nie mogą dokować do M7 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób uzbrajałem moją eskadrę więc mogę pomóc.

Statek dostawczy powinien zawierać teleporter by można było przenosić ładunek na twojego deimosa.

Jeśli chcesz uzbroić statek w ten sposób to niestety potrzebny będzie drugi deimos który posłuży za wzór.

To oprogramowanie jest najefektywniejsze przy uzbrajaniu paru statków, gdyż wtedy wystarczy, że sam uzbroisz jeden, a dostawca zrobi resztę za ciebie.

Przydatne mogą być również ulepszenia handlu (przyspiesza znacznie proces).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź dużo mi to wyjaśniło.

Chciałbym się jeszcze ciebie zapytać czy można jako wzór użyć statku nie swojego jakiegoś spotkanego w kosmosie czy to musi być nasz??

A i 1 statek który wybieramy to ten który chcemy wyposażyć czy ten który jest wzorem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

To może być coś, czego potrzebuje szukam mianowicie czegoś takiego, że mam statek np. Pender (ziemski gra woła na niego Boldrik ), któremu każe skupywać dajmy na to PO, głowice materia\antymateria i jakieś rakiety wyznaczając mu tylko te konkretne towary do zakupu nic więcej tzn. nie wskazuje mu sektora ani fabryki statek sam ma znałeś towar i sektor. Jeśli to coś takiego to poproszę namiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...