Skocz do zawartości

Sohneni


Etzio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Szkoda? Raczej, nie. Ich statki były zbyt mocno przegięte, zaburzały balans gry jeśli dostały się w ręce gracza.

Przegięte ? 🤔 Nie trzeba daleko szukać. Osobiście uważam że statki Ziemian jak i Cadiusa ze skryptu X-Tra Ship/Station Pack również są przegięte. Dlatego lubie latać M7 Deimos/Cerber. Obecnie jestem za " sterami" M1 Galeon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, preferuje M7. Aczkolwiek M7 ma małą pojemność kiedyś M7 Gryf mógł pomieścić 25 myśliwców. Gdy liczbę zredukowano do 9 zacząłem grzebać w Tship. Grając w obecną rozgrywkę chciałem ponownie edytować Tship, ale doszedłem do wniosku, że to jednak oszustwo. Tak więc muszę zadowolić się tym, co mam w grze. Nic nie będę edytował.

W trakcie wykonywania fabuły FF w systemie M148 znalazłem porzucony Galeon. M1 Galeon w sumie nie jest takim mocarnym statkiem, nie ma przesadzonego uzbrojenia, ani multum osłon, a i hangar jest jak najbardziej rozsądny, bo 25 sztuk. W zupełności wystarczy mi to na skrzydło bombowców - cztery sztuki i 20 myśliwców M3+ Argońskie Zaćmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Innymi słowy nie ładuje mu się broń. 🤔

???

Raz udało mi się znaleźć porzucony statek w nieznanym sektorze na północ od M148. I jakoś działał mi dobrze nie miałem z nim żadnych problemów.

O ile dobrze pamiętam ten statek jest dostępny w profilu startowym Jagody. Sam profil jest niedopracowany, ale polatać nim można.

@Boro-Man masz dziwny Avatarek. Sądziłem że Wy Boroni jesteście rasą miłującą pokój i miłość, tymczasem twój Avek przejawia wiele złości i agresji 😁)) A jak tam miewa sie pani kałamarnica ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Statek sohnenów (jak ktoś wspomniał oriax ) , prawda nie ładuje mu się broń. BŁĄD ! Przykład, stworzyłem sobie profil sohnena o imieniu saqucharon , start w nieznanym sektorze ( potoczna nazwa - Avarice ), startuję tym właśnie wspomnianym wcześniej statkiem, mam założone działa akceleratorowe. Postrzelałem aż generatory broni wyniosły 0%. Poleciałem do sektora New income, przed bramą generatory statku wynosiły 0% po przeleceniu przez bramę wyniosły 100% !!! Choć z drugiej strony , aktualnie latam z 2 miotaczami materii gdyż ta broń nie wymaga ładowania lecz naboi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Zaraz, bo chyba nie kapuje..., czyli w X3 Reunion jako rasy ich niema, ale są ich statki . ??? a X3 Terran Conflict niema ani statków ani rasy, ale plik samych statków w X3 TC istnieją czy tak .Jak te statki są tak silne i przegięte to ja bym chciał nimi latać, bo właśnie ja Lubie coś takiego. Co pobrać do X3 TC abym mógł ich używać , co zrobić aby w X3 Reunion też ich używać, ale uwaga, żeby nie musiał rozpoczynać gry od nowa jakaś stocznia może albo coś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

W X3R nie ma Sohnenów. Zostali dodani (rasa i statki) w modzie XTM. Model jednego ze statków Sohnenów, to model statku użytego (podobno, bo jakoś go nie pamiętam) w fabule X3R. Statek ten (SARGON) został w XTM podrasowany. Jego model znajduje się również w TC, ale w czystej grze nie jest używany. Można go za to spotkać w modzie XRM dla TC i AP.

Chodzi o ten statek: http://eng.x3tc.ru/x3_tc_ships/x3-ship.php?c=ODAyMjIzNTU

A co do Sohnenów, to odsyłam do encyklopedii X-universum: http://xudb.pl/topic/1856-encyklopedia-uniwersum-x/page__st__30__p__30081#entry30081

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...