Skocz do zawartości

- - - - -

Sohneni

29 odpowiedzi w tym temacie

#11 Lizard

Pilot myśliwski

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • LokalizacjaHull

Napisano 03 grudzień 2010 - 16:01

Fakt, preferuje M7. Aczkolwiek M7 ma małą pojemność kiedyś M7 Gryf mógł pomieścić 25 myśliwców. Gdy liczbę zredukowano do 9 zacząłem grzebać w Tship. Grając w obecną rozgrywkę chciałem ponownie edytować Tship, ale doszedłem do wniosku, że to jednak oszustwo. Tak więc muszę zadowolić się tym, co mam w grze. Nic nie będę edytował.
W trakcie wykonywania fabuły FF w systemie M148 znalazłem porzucony Galeon. M1 Galeon w sumie nie jest takim mocarnym statkiem, nie ma przesadzonego uzbrojenia, ani multum osłon, a i hangar jest jak najbardziej rozsądny, bo 25 sztuk. W zupełności wystarczy mi to na skrzydło bombowców - cztery sztuki i 20 myśliwców M3+ Argońskie Zaćmienie.

#12 Etzio

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 55 postów
  • LokalizacjaNieznany sektor
  • Rasa: Khaak
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 05 grudzień 2010 - 10:24

Witam
Chodzi oto że przeglądając modele statków za pomocą X3 edytor 2, natrafiłem na M3 Sohenów.
Chciałbym wiedzieć czy u was też można ten statek znaleźć.

#13 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 05 grudzień 2010 - 11:44

Tak, ale statek nie jest używany w grze TC.
A na statek się nie napalaj, ma zmienione parametry, które powodują, że nie ma sensu go używać: http://eng.x3tc.ru/x3_tc_ships/x3-ship. ... DAyMjIzNTU

#14 Boro-Man

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 276 postów

Napisano 05 grudzień 2010 - 13:46

Innymi słowy nie ładuje mu się broń. :unsure:

#15 Lizard

Pilot myśliwski

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • LokalizacjaHull

Napisano 05 grudzień 2010 - 14:01

Boro-Man napisał:

Innymi słowy nie ładuje mu się broń. :unsure:

???
Raz udało mi się znaleźć porzucony statek w nieznanym sektorze na północ od M148. I jakoś działał mi dobrze nie miałem z nim żadnych problemów.
O ile dobrze pamiętam ten statek jest dostępny w profilu startowym Jagody. Sam profil jest niedopracowany, ale polatać nim można.

@Boro-Man masz dziwny Avatarek. Sądziłem że Wy Boroni jesteście rasą miłującą pokój i miłość, tymczasem twój Avek przejawia wiele złości i agresji :D)) A jak tam miewa sie pani kałamarnica ?

#16 Boro-Man

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 276 postów

Napisano 05 grudzień 2010 - 21:14

A z czym wam się kojarzą sohneni? M i z gostkiem o imieniu Anubis :
Spoiler
.
A z czym wam się kojarzy. Albo może spróbujcie wyrwać jakieś fotki od gości z teamu X-tended.

#17 Boro-Man

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 276 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 14:14

Statek sohnenów (jak ktoś wspomniał oriax ) , prawda nie ładuje mu się broń. BŁĄD ! Przykład, stworzyłem sobie profil sohnena o imieniu saqucharon , start w nieznanym sektorze ( potoczna nazwa - Avarice ), startuję tym właśnie wspomnianym wcześniej statkiem, mam założone działa akceleratorowe. Postrzelałem aż generatory broni wyniosły 0%. Poleciałem do sektora New income, przed bramą generatory statku wynosiły 0% po przeleceniu przez bramę wyniosły 100% !!! Choć z drugiej strony , aktualnie latam z 2 miotaczami materii gdyż ta broń nie wymaga ładowania lecz naboi. Pozdrawiam

#18 Etzio

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 55 postów
  • LokalizacjaNieznany sektor
  • Rasa: Khaak
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 29 grudzień 2010 - 18:42

Witam
Chciałbym wiedzieć czy XTC dodaje sohenów do gry

#19 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 29 grudzień 2010 - 19:36

Etzio napisał:

Witam
Chciałbym wiedzieć czy XTC dodaje sohenów do gry

Nie ma nic o nich w manualu. W grze też raczej nie, a nie tylko raczej, a na pewno.

#20 Boro-Man

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 276 postów

Napisano 29 grudzień 2010 - 19:43

Dodaje statki sohnen, ale są, jak to dobrze ujął Sorkvild, i pozwolę tutaj zacytować :

sz.p. Sorkvild napisał:

w XTC staly sie nieuzbrojonymi nielotami i slusznie.

To wszystko co mam do powiedzenia.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych