Skocz do zawartości

- - - - -

Porady dotyczące sprzętu komp.

18 odpowiedzi w tym temacie

#11 Melkor

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 50 postów
  • Rasa: Xenon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 15 grudzień 2010 - 18:07

No właśnie to chciałem usłyszeć czy jest sama w sobie warta żeby ją kupić :) przypadkiem natknąłem się na temat "problemy z dźwiękiem" i tam zachwalaliście bardzo tę kartę a ja nigdy nie miałem styczności z kartami innymi niż te zintegrowane :) w tej chwili mam również zestaw głośników 5.1 i nie są one jakieś rewelacyjne raczej ( mają swoje lata, około 5 albo 6) ale mam nadzieje że dzięki tej karcie wyciągnę z nich jeszcze trochę a potem i tak zmienię na te wymienione przeze mnie w poprzednim poście. Tak więc zaryzykuje i zamówię :unsure: mam nadzieje że różnica w jakości będzie taka jak piszecie :D :D :)

#12 Volvez

Kucyk myśliwski

• Gwardia
  • 406 postów
  • LokalizacjaHic sunt leones
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X: Rebirth

Napisano 15 grudzień 2010 - 19:28

Też jestem dumnym posiadaczem takowej karty i muszę przyznać, że dźwięk jest extra.
Dzięki niej usłyszałem dzwonek (lub trójkąt) w "Ride of the valkiries" Wagnera. :unsure:

#13 Cerber

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaCerber's Prime
  • Rasa: Argon

Napisano 15 grudzień 2010 - 22:18

Też mam tę kartę w zestawie ze słuchawkami Sennheiser HD 555. Na dźwięk nie ma, co narzekać, perfekcja.

#14 Moskit

Mistrz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • LokalizacjaSzczecin City
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 18 grudzień 2010 - 11:04

@Melkor - Jeżeli chcesz kupować sprzęt do kompa to gorąco polecam poradnik zakupowy na PurePC, gdzie masz opisane zestawy warte uwagi wg. kwoty. Najlepiej od razu zamów w sklepie esc.pl podzespoły, ponieważ tam tanio i fachowo Cię obsłużą, a jak ich ładnie poprosisz, to od razu na miejscu Ci kompa złożą z zamówionych części i przyjdzie do Ciebie gotowa jednostka. :unsure:

#15 Melkor

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 50 postów

Napisano 18 grudzień 2010 - 12:32

Dzięki za podanie tej stronki Michał.R :D naprawdę bardzo fajnie tam opisane wszystko :unsure: na 100% skorzystam:)

#16 Moskit

Mistrz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • LokalizacjaSzczecin City
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 18 grudzień 2010 - 16:56

Melkor napisał:

Dzięki za podanie tej stronki Michał.R :) naprawdę bardzo fajnie tam opisane wszystko :unsure: na 100% skorzystam:)

I bardzo dobrze, ponieważ są to bardzo korzystne zestawienia. Bubli tam raczej nie znajdziesz. :) Sam nie raz korzystam z tych informacji, gdy mam sobie albo komuś kompa złożyć. :D Sprawdź też czy jakieś promocje Ci się nie przydadzą z tych zestawień. :D

#17 hanss

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 18 grudzień 2010 - 21:10

Cerber napisał:

Też mam tę kartę w zestawie ze słuchawkami Sennheiser HD 555. Na dźwięk nie ma, co narzekać, perfekcja.

Mam dokładnie ten sam zestaw....ale i tak nie mogę odżałować moich starych Panasoniców(Technics)...ze względu na miękki X-Bass...Sennheiser jest świetny ale gdzieś musi tkwić jakiś feler...czy to w ustawieniach karty czy w samej konstrukcji słuchawek niektórych kawałków zwłaszcza hate core i trash core(gatunki muzyki...to dla nie kumatych)nie da się słuchać zaczyna mnie mdlić...ale SKA,Soul czy RnR na tych słuchawkach wymiata.....
PS:Nie radzę grać w nich w RO zwłaszcza map czołgowych przy volume ustawionym na full,dzisiaj wychyliłem się z wieżyczki podczas gdy stojący ISU-152 oddał strzał...przez jakieś 15 minut piszczało mi w uchu. :unsure:

#18 Cerber

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaCerber's Prime
  • Rasa: Argon

Napisano 18 grudzień 2010 - 22:15

hanss napisał:

Cerber napisał:

Mam dokładnie ten sam zestaw....ale i tak nie mogę odżałować moich starych Panasoniców(Technics)...ze względu na miękki X-Bass...Sennheiser jest świetny ale gdzieś musi tkwić jakiś feler...czy to w ustawieniach karty czy w samej konstrukcji słuchawek niektórych kawałków zwłaszcza hate core i trash core(gatunki muzyki...to dla nie kumatych)nie da się słuchać zaczyna mnie mdlić...ale SKA,Soul czy RnR na tych słuchawkach wymiata.....
PS:Nie radzę grać w nich w RO zwłaszcza map czołgowych przy volume ustawionym na full,dzisiaj wychyliłem się z wieżyczki podczas gdy stojący ISU-152 oddał strzał...przez jakieś 15 minut piszczało mi w uchu. :unsure:

Ja tam muzyki nie słucham (poza grami) więc mi tam wisi. Dziwi mnie tylko, że słuchawki za taki kawał szmalu nie mają regulacji głosności :D . To już nawet moje stare logitech'y dialog 220 za 10 zł miały regulacje :D .
Ps. RO?

#19 hanss

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 19 grudzień 2010 - 00:09

Cerber napisał:

Ps. RO?

Red Orchestra
http://www.redorchestra.pl/

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1