Skocz do zawartości

Problem z Galeonem i Mantisem


Gość Anonimowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problemy ze statkami jak w temacie:

1. W jednym z sektorów lata i demoluje go Mantis rozpoznany jako Unknow M6. Latam Hyperionem i widząc jak łatwo Mantis niszczy wszystko co popadnie nie zakładałem aby się udało mi go pokonać solo. Byłem ogromnie zdziwiony gdy na pełnym gazie uderzyłem w zadek Mantisa a ten ... eksplodował. Hyperion stracił może 1/3 osłon.

2. W sektorze pirackim spotkałem Galeon w obstawie Carracka. Wiedząc że Galeon kosztuje jakieś 50% więcej niż Carrack uznałem ze ten drugi jest słabszy więc wystrzeliłem w jego stronę kilka rakiet Tajfun. Nie wiem czy to było 5 czy 6 sztuk ... ale gdy spadły mu osłony ten natychmiast eksplodował (!) czy Carrack posiada 1 pkt kadłuba czy jak ?

3. Podczas tej samej "walki" niszczyłem Galeona. Osłony spadły mu do prawie 0, wiadomość o tym że Galeon szykuje się do skoku * i .... widzę moją piękną tapetę w Windowsie. Sytuacja powtarza się parę razy. Jakieś pomysły jak to naprawić ?

* tak właściwie to gdzie ten Galeon skacze ? Najbliższa Stocznia Teladianska czy Piracka ( bo ta jest tak samo rozpoznawana) i czy ta informacja ma dla mnie jakiekolwiek znaczenie/ daje szanse na przejęcie go ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Statki NPC nie zawsze mają optymalne wyposażenie, być może tamten Mantis miał mniej niż te maksymalne 3GJ i przez to tak szybko z nim skończyłeś.

2. Carrack ma niecałe 100 tys pkt kadłuba, 1 głowica Tajfuna zjada go 10 tysięcy, a każda rakieta ma ich kilka, więc 'niecałe' 2 Tajfuny = martwy Carrack.

3. Zerknij na posty w tym temacie: http://xudb.pl/topic/226-galeon/

Dokładne statystki statków i ich wyposażenia znajdziesz w FAQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...