Skocz do zawartości

Statki w X2


S11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zakupiłem płaszczkę 😀

Wybrałem ją ze względu na osiągi, uzbrojenie to każdy M2 ma dobre 😀 I normalne jak na tą klasę tarcze. Kupiłem ją z zamiarem robienia misji killerskich (takim kolosem to wystarczy po prostu staranować cel 😀 ) oraz czyszczenia sektorów xenońskich, czego jeszcze nie robiłem, bo zrobiłem sobie małą przerwę od X2 coby mi się nie przejadło 😛

A działa jonowe mają straszną wadę jaką jest możliwość trafienia sojuszniczego statku, dlatego używać tylko, gdy w pobliżu nie ma sojuszników. Jeśli chcesz rady jakie m2 kupić to napisz co chcesz nim robić 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję statku ofensywnego, którym mógłbym narobić sporego zamieszania w sektorach Xenonów oraz Khaak czyli niszczyć okręty klasy M2 a także stacje bazy,

do obrony swoich sektorów mam rybołowa, klastry które się tam pokazują są co najwyżej klasy M3

a to mnie zaskoczyłeś informacją, że działa jonowe mają tą wadę, gdyż z opisu wynika, że prędkość wystrzeliwanych pocisków jonowych jest bardzo wysoka (szybka)

najbardziej kłopotliwe to raczej bywają GFU jeżeli chodzi o możliwość trafienia sojuszniczej jednostki - tak z moich obecnych doświadczeń i obserwacji 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie jony to takie "pioruny", które nie idą prosto przed siebie, tylko skręcają nieco na boki. Gdy jakiś statek jest blisko to lecą do niego prostym strumieniem, jednak potrafię nawet przeskakiwać ze statku na statek co powoduje, że w statki łatwo nim trafić ale trudno jest trafiać tylko ten, który chcesz trafiać.

Jeśli chodzi o ataki na sektory khaak... No nie wiem. Próbowałem rozwalić niszczyciela khaak ale wygląda na to, że jest to niemożliwe płaszczką, bo khaak ma dużo większy zasięg i siłę ognia 😛

Nie wiem, czy do tego nie będzie potrzebne kilka niszczycieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2011 o 19:00, Green napisał:

potrzebuję statku ofensywnego, którym mógłbym narobić sporego zamieszania w sektorach Xenonów oraz Khaak czyli niszczyć okręty klasy M2

Przepis na twoją własną gwiazdę śmierci w X2 w pięciu prostych krokach:

1. Kup Odyseusza

2. Zamontuj wyłącznie GFU

3. Wskocz do sektora Kaczek

4. ????

5. PROFIT!

W "normalnych" sektorach taki setup jest samobójstwem dla twojej reputacji... ale w sektorach gdzie dominują Xenoni i Khaak jest niesamowite. W momencie otwarcia ognia statek tworzy dookoła siebie ochronny "bąbel" który po prostu wymazuje wszystko co spróbuje się do niego dostać. Co prawda M2 potrafi wytrzymać to na tyle długo aby pozbawić ciebie osłon, ale możesz to kontrować trzymając dystans i unikając strzałów ślizgami napędem bocznym - Khaak celują tam gdzie za chwilę będziesz, nie tam gdzie jesteś, więc możesz sprawić że będą pudłować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Statek typ M3 Sokół , Nova , czy Barakuda zbliżam się powoli do kwoty za którą będę mógł kupić jeden z tych myśliwców, ale no właśnie, który z nich na sam początek będzie najlepszym wyborem ??. Na te chwile latem Merkurym a Startowego Odkrywce trzyma zadokowanego w bazie u piratów ( ma tam jaja kosmicznych much i dlatego tam parkuje ) . Jeśli chodzi o TP to zdecydowałem ze pierwszym (w X2 The Threat oczywiście ) moim TP będzie Iguana od splitów , narzazie nie mogę u nic nic kupić, ale z M3 to się zmieni . Jaki są wasze rady odnośnie M3.

edit M3 u teladich to w końcu sokół cz Jastrząb ?? bo tak w opisie głosowym komputera słyszę słowa telaidi falcon .... a falkon to sokół a tekście pisze Teladiański Jastrząb M3 w biuletynach też ma podane wyprzedaż Sokołów. nie wiem ogłupiałem przez to

edit jak zdobyć kah M3 z uzbrojeniem bo ma aż dwa ale jak je zdobywam to gołe sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...