Skocz do zawartości

- - - - -

Statki w X2

33 odpowiedzi w tym temacie

#31 Green

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano 08 czerwiec 2011 - 15:11

a próbował ktokolwiek powalczyć z M2 Khaak wynalazkiem Teladian - "Teladi Phoenix"
ma mocniejsze osłony (w sumie 750 MW) i całkiem przyzwoite uzbrojenie (PDF-y), ciekawi mnie czy te osłony wytrzymają Kyony Khaak :P
pozdrawiam

#32 Riess

Admirał Floty

• Admiralicja
  • 204 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion

Napisano 09 czerwiec 2011 - 12:32

Myślę że zostaniesz rozszarpany na kawałki :P

#33 Green

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano 09 czerwiec 2011 - 15:57

to w takim razie jak powalczyć z M2 Khaak?
kilka niszczycieli - jeżeli tak to ile ew. jakie?
pozdrawiam

#34 HYZIO

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 123 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 07 marzec 2013 - 18:27

Statek typ M3 Sokół , Nova , czy Barakuda zbliżam się powoli do kwoty za którą będę mógł kupić jeden z tych myśliwców, ale no właśnie, który z nich na sam początek będzie najlepszym wyborem ??. Na te chwile latem Merkurym a Startowego Odkrywce trzyma zadokowanego w bazie u piratów ( ma tam jaja kosmicznych much i dlatego tam parkuje ) . Jeśli chodzi o TP to zdecydowałem ze pierwszym (w X2 The Threat oczywiście ) moim TP będzie Iguana od splitów , narzazie nie mogę u nic nic kupić, ale z M3 to się zmieni . Jaki są wasze rady odnośnie M3.
edit M3 u teladich to w końcu sokół cz Jastrząb ?? bo tak w opisie głosowym komputera słyszę słowa telaidi falcon .... a falkon to sokół a tekście pisze Teladiański Jastrząb M3 w biuletynach też ma podane wyprzedaż Sokołów. nie wiem ogłupiałem przez to
edit jak zdobyć kah M3 z uzbrojeniem bo ma aż dwa ale jak je zdobywam to gołe sa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych