Skocz do zawartości

- - - - -

Statki w X2

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 S11

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 151 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 lipiec 2008 - 21:54

Nie będę zakładał nowego wątku, a tu wkleję linkę:

Swego czasu moja ulubiona fotka z X2, obecna na tapecie wiele dni, fajnie się drzewiej latało na Rybołowie :lol: .
Łezka się w oku kręci na wspomnienie minionych chwil, początki forum ego... :lol:((

#2 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 07 lipiec 2008 - 21:57

tak... ten czołg to było to.....

#3 Azakal

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 790 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Rasa: Khaak
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 09 lipiec 2008 - 10:09

Kiedyś wziąłem misję polegającą na zabiciu gościa siedzącego w Rybołowie. Wynik: 1:0 dla Rybołowa. Poległy moje: Nemezis, Perseusz i prawie ja siedzący w Khaak M3. Ten stateczek to była forteca.

//Edit:
Odnośnie pytania WoyTassa to taki zasiedlony sektor pozostaje obcym sektorem z Twoimi stacjami. Oczywiście piszę o grze bez skryptu sektor takeover. Jak jest ze skryptem nie wiem bo nie używałem.

#4 WoyTass

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisano 05 sierpień 2008 - 10:24

To ja będę go mógł wypróbować. Ostatnio przysiadłem nieco nad X2 i dorobiłem się już 2 lokalnych na Merkurych i Delfina, którym sam latam. A dzisiaj przesiądę się już na Novę. Niestety nie będzie miała wszystkich osłon ale w końcu na Ekspresie z Terracorpu były tylko 2... :)

#5 Azakal

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 790 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 05 sierpień 2008 - 10:53

Jak robisz fabułę to później możesz sprzedać osłony z Hydry, którą pożyczą Ci Boroni. Ja ogołociłem ją dosłownie ze wszystkiego łącznie z poleceniami nawigacyjnymi, bojowymi, seta itd. :)
Szkoda, że do X2 nie ma SCS i BSE. Jak będę miał trochę czasu to odpalę X2. Mam sejwy i może zasiedlę w końcu Presidents End :)

#6 WoyTass

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisano 05 sierpień 2008 - 11:18

Mając Novą zabiorę się dalej za fabułę. Zrobiłem sobie w niej małą przerwę, bo pomyślałem, że jak mam zobaczyć bramę u piratów, to dobrze by było mieć jakieś lepsze latadełko niż Disco...
A osłony z Hydry pewnie mi będą pasowały do Rybołowa... :)

#7 OSSI

Admirał

• Admiralicja
  • 55 postów

Napisano 06 sierpień 2008 - 12:41

Sorry Sauron ale uważam że coś takiego zasługuje na swój własny temat.
Przecież mamy całe forum x2 poco ograniczać sie do jednego tematu :)

Skoro jesteśmy przy statkach to oto mój ulubiony M2 i chyba najśilniejszy w grze oprócz khaackiego M2:

Dołączona grafika
Dołączona grafika

I mój ulubiony M6:

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#8 Azakal

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 790 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 06 sierpień 2008 - 13:21

O$$I napisał:

Skoro jesteśmy przy statkach to oto mój ulubiony M2 i chyba najśilniejszy w grze oprócz khaackiego M2

Fakt Xenoński K w X2 to była potęga. Przy prędkości ponad 300 mógł dogonić nawet myśliwiec. W X3 K jest raczej imitacją niszczyciela niż realnym zagrożeniem.

#9 WoyTass

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisano 06 sierpień 2008 - 13:44

Wczoraj (a w zasadzie to już dzisiaj...) właśnie uciekałem przed tym cackiem, kiedy w drodze do Nyana's Hideout musiałem przelecieć przez 347. W pierwszym podejściu padłem i to w sytuacji, kiedy zdawało mi się, że wszystkie niebezpieczeństwa są już ZA mną. W drugim mi się udało tylko dlatego, że zdążyłem zauważyć bramę wylotową wcześniej niż on do mnie podleciał. Wtedy też troszkę mu się przyjrzałem. Cóż, nie da się uciec Novą o maksymalnej prędkości 170 przed niszczycielem o spacerowej ponad 200. A podkręcić można ją do ponad 300...

#10 Azakal

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 790 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 06 sierpień 2008 - 14:00

W X2 gdy musiałem przelecieć przez Xenońskie terytoria stosowałem następujący myk: po przekroczeniu bramy dawałem nura, po zejściu ok 30km poniżej płaszczyzny ekliptyki wyrównywałem lot i leciałem w kierunku, gdzie teoretycznie powinna znajdować się brama, tam podnosiłem się do płaszczyzny ekliptyki, rozgladając się po drodze w poszukiwaniu bramy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych