Skocz do zawartości

Skrypt kopalnia nividium


Gonsienica
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skryptów (oprócz tych przetłumaczonych, których lista znajduje się w temacie o spolszczonych skryptach) szukaj na angielskim forum Egosoftu dotyczącym skryptów i modów d X3R, najlepiej w przyklejonym temacie Community Script & Mod Download Library for X3. Znajduje się tam alfabetyczna lista wszystkich skryptów i modów, łatwo więc znajdziesz skrypt Nividium Mines Cycrowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jeszcze tylko pytanko dot. kyon emiterów alfa, beta albo gamma. Nie mogę zainstalować skryptu weapons dealer bo wyskakuje mi błąd "invalid package file". Mogę jeszcze gdzieś znaleźć kyony?

Przepraszam jeżeli zrobiłem błędy w pisowni.

1. Co ma Twoje pytanie do nazwy tematu. Masz kolejne pytanie, załóż kolejny temat z odpowiednią nazwą. Ktoś inny będzie miał takie samo pytanie, będzie mu się chciało poszukać po nazwach tematów na forum, znajdzie odpowiedź.

2. Kyony chyba tylko zdobędziesz na Kha'ak.

3. Pobierz jeszcze raz Weapons Dealer. A tak przy okazji, skąd pobierałeś i jaką wersję Plugin Managera masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Statki kha'ak wymagają nividium (dlatego poszukiwałem kopalni) a broń to kyony prawda(przepraszam za pytanie).

2. Chodziło mi o jakiś skrypt który by dodawał fabryka kyonów albo coś.

3.Weapons Dealera pobierałem 3 razy. Generalnie plugin menagera używam włączając SpkExplorer. Z tym skryptem( i też takim jednym dodającym innych "graczy" sterowanych przez komputer) zawsze wywala mi:

Invalid Package File:

<miejsce w którym został zapisany plik>

Doesn't appear to be a valid package

Zazwyczaj "instaluje" skrypty następująco:

a) ściągam skrypt

😉 włączam SpkExplorer

c) wybieram dany skrypt

d) przekopiowuję pliki

- te co mają na końcu TXT to do pliku t

- a te co mają script do pliku script.

Tego SpkExplorera mam chyba wersje 1.00 (Jak coś gdy próbuję włączyć aplikację AutoUpdater wywala mi errora Invalid Arguents, Missing Filename). Pobrałem go z odnośnika w temacie chyba nazywającym się "Zanim ściągniesz skrypt/mod...".

Ach i jeszcze jedno - gdy "zainstalowałem" skrypt kopalnie nividium za pomocą SpkExplorera - najpierw raz mi wywaliło czy chcesz zamienić plik lib.cycrow.addware.xml na następujący lib.cycrow.addware.xml

Raz jak "instalowałem" dałem nie, drugi raz dałem tak i efekt ten sam, a kopalni w stoczni pradiańskiej jak nie było tak nie ma 🙁

Co teraz? Miał ktoś taki problem? (przepraszam że się rozpisałem ale krócej się nie dało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Zainstalowałem i nie mam tego plugin menager instaler. Ponowna instalacja nic nie daje. Próbowałem 4 razy.

Musi być, zobacz w start/programy/egosoft/Plugin Manager lub bezpośrednio do katalogu gdzie PM się zainstalował, plik nazywa się XPMInstaler.exe

Cytat

1. Statki kha'ak wymagają nividium (dlatego poszukiwałem kopalni) a broń to kyony prawda(przepraszam za pytanie).

Chcesz je budować w HQ? Bo tylko do tego jest potrzebne Nividium.

Spróbuj wypakować pliki skryptu z pliku .spk Weapons Dealera, Prawoklik myszy na pliku i opcja Extract (powinna być jak masz PM). Potem ręcznie przekopiuj wypakowane pliki, pamiętając że pliki z katalogu script muszą trafić do takiego katalogu w katalogu głównym gry, a pliki z katalogu T do katalogu T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra włączyłem plik z plugin menagerem i wymienie od myślników co tam jest:

- Data(folder)

- Packager(folder)

- Required(folder)

- Shp Creator(folder)

- Tools(folder)

- AutoUpdater(Ten z czerwonym X-em)

- Changelog (plik tekstowy)

- GameLauncher(Ten z czerwonym X-em)

- PluginMenagerLite( obrazek taki jak ma skrypt .spk)

- SpkExplorer(Ten z czerwonym X-em)

- Uninstal

- vcredits_x86(takie pudełko na tle aplikacji)

- XscConvert

Nic więcej nie mam s weapon dealera nie moge otwożyć win-rarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nic więcej nie mam s weapon dealera nie moge otwożyć win-rarem.

No dlaczego upierasz się otwierać pliki SPK czymś innym niż PluginManager?? przecież widać ze spk to nie rar ani zip ani co tam jeszcze wpiszesz. Po poprawnym zainstalowaniu PM klikasz po prostu na ikonkę spk i od razu rozpoczyna się instalacja skryptu.

Po pierwsze: uruchom samego PluginManagera i skonfiguruj. Wskaż katalog z grą. ustaw język na 48 - polski.

Potem instaluj skrypty.

Możesz też prawym klawiszem myszki kliknąć na archiwum i wybrać "Explore". Pokaże Ci się zawartość pliku spk, którą możesz wypakować do dowolnego katalogu (zazwyczaj innego niź z grą - sam skopiujesz gdzie trzeba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim poście napisałem jakie mam aplikacje w folderze X Plugin Menager. Jeżeli chodzi Ci o aplikacje puginMenagerLite to od razy mówię że gdy próbuję ją włączyć wyskakuje mi Przeglądanie w poszukiwaniu folderu a poniżej dopisek select the patch for an X-Universe Instalation. Innego pliku o nazwie plugin menager nie mam, mimo iż w czasie instalacji było napisane że coś takiego się zainstaluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W poprzednim poście napisałem jakie mam aplikacje w folderze X Plugin Menager. Jeżeli chodzi Ci o aplikacje puginMenagerLite to od razy mówię że gdy próbuję ją włączyć wyskakuje mi Przeglądanie w poszukiwaniu folderu a poniżej dopisek select the patch for an X-Universe Instalation. Innego pliku o nazwie plugin menager nie mam, mimo iż w czasie instalacji było napisane że coś takiego się zainstaluje.

A po co grzebierz w tym folderze? Zostaw go w spokoju i zrób tak, jak napisałem Ci kilka postów temu, a i przed chwilą LeWaR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach o to mu chodziło! A ja się zastanawiam od 2 tygodni.

Przepraszam jeszcze tylko jedno pytanie.(edytuję) Wyczytałem że skrypt dodający kopalnię nividium dodaje też trochę asteroidów z tym właśnie surowcem. Gdzie je można znaleźć? Mam mape Scropa ale ni pokazuje mi ich lokalizacji. Pokazuje tylko że jest kilka na terytorium kha'ak i xenonów, ale nigdzie indziej. Mam jedną asteroidę ale nie da się na niej postawić kopalni(ta w rolks fate), oraz mapa Scropa jej nie pokazuje. Gdzie można jeszcze znaleźć asteroidę z nividium albo jak zrobić by mapa Scropa zaczęła pokazywać to co jest w grze?

Wiem że nie pokazuje jak jest naprawdę, ponieważ pokazało mi kilka kuźni WMP we wszechświecie a znalazłem ją tylko w jednym z wymienionych sektorów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...