Skocz do zawartości

Elite 4?!


OSSI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do moich oczekiwan to chcialbym by bylo to dokladnie to samo co F:FE tyle ze upchniete w nowoczesne realia graficzne.

Na wiki http://en.wikipedia.org/wiki/Elite_4 jest zbior informacji dotyczacy rzekomego wydania E4.

Cytat

At the 2008 Game Developers Conference in Germany, David Braben hinted that an announcement regarding the game's release would come in 2008. Braben stated that the new version "would certainly need a better interface, or at least one which is easier to use for modern gamers."

At a recent Develop Conference, Braben stated that Elite 4 technology is almost finished and will be released after "The Outsider" which is due in 2009

To fakt zabieraja sie do tego jak do jeza, ale nie pozostaje nic innego jak tylko czekac i oby to czekanie bylo tego warte.Gdyby Elite 4 sie kiedys ukazalo to napewno bylby to tuz wsrod spacesimow, swego rodzaju powrot mistrza ktory to wszystko rozpoczal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tarczą czy na tarczy? 😆

Za długo tworzy się ten następca Elite, za długo.

Można tak w nieskończoność karmić opinię publiczną różnymi wieściami, stale przesuwając daty wydania.

Ta Elite 4 wydaje sie być tworzona tylko przez jednego człowieka, skoro aż tyle czasu potrzeba na jej ukończenie 😆. Przy takim "rygorze" pracy każda kolejna wersja będzie przestarzała w momencie jej ukończenia i trzeba będzie robić od razu uaktualnienie, i tak w kółko przesuwać premierę 😆.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ta Elite 4 wydaje sie być tworzona tylko przez jednego człowieka, skoro aż tyle czasu potrzeba na jej ukończenie

Cytat

Frontier employs over 170 people, based in Cambridge, UK and is one of the games industry's leading independent developers.

Zajmowali sie tworzeniem innych gier. Jesli wierzyc tym slowom http://www.developmag.com/news/30256/Elite-4-technology-almost-finished-says-Braben

, to mniemam ze cos zaczyna sie ruszac w temacie E4. Oby faktycznie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cytat

"Dopracowują" grę... czyli jeszcze z 2 lata, co nie?

Co w praktyce może dać i cztery. Poczytajcie trochę wywiadów z Brabenem, gość non stop "gubi się" w zeznaniach. Gra zapowiadana jest od późnych lat 90' i jakoś do dzisiaj nie wyszła. Może Braben czeka na następcę Visty. Podobno w 2010 ma byc kolejny Windows, a ja cały czas siedzę na XP-ku. Wstyd 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

"Dopracowują" grę... czyli jeszcze z 2 lata, co nie?

Co w praktyce może dać i cztery. Poczytajcie trochę wywiadów z Brabenem, gość non stop "gubi się" w zeznaniach. Gra zapowiadana jest od późnych lat 90' i jakoś do dzisiaj nie wyszła. Może Braben czeka na następcę Visty. Podobno w 2010 ma być kolejny Windows, a ja cały czas siedzę na XP-ku. Wstyd 😀

Po pierwsze to lepiej niech ta gra się robi długo, byleby coś dobrego z niej wyszło... Co najmniej coś pokroju PREY, który także był robiony w cholerę lat, a gdy wyszedł zbierał niezłe oceny i zdobył jakąś popularność.

Po drugie to powinieneś się cieszy, że na XP siedzisz, ponieważ jest to jeden chyba z bardziej udanych windowsów, a Vista to w większości syf, kiła i mogiła. Z tego co pamiętam ma dwie prawdziwe zalety, z czego jedną dyskusyjną... DX10(który notabene jest przereklamowany), a także prostszą obsługę, która podobno jest tak tępa, że normalny użytkownik sięwkurzą żę system wszystko za niego robi 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

a Vista to w większości syf, kiła i mogiła.

Przez jakiś czas miałem to na drugiej partycji i szczerze mówiąc niczym mnie nie urzekła. Może fajnie wygląda ale z funkcjonalnością to już gorzej. Co chwilę komunikaty, że ten program nie jest zgodny z Windows vista, że tamten też nie. Tajemniczo zawiesiła mi się parę razy. Więcej grzechów nie pamietam bo minął już ok rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co do konsol to się nie wypowiem, ale niech sobie będzie wersja na konsole.

Co innego jest ciekawe, czy jest inna gra zapowiadana na rynku, która tworzona jest jeszcze dłużej niż Elite4? Że tworzona od 1997 roku? Przecież to kpina, przez ten czas zmieniały się całe generacje komputerów PC 🙁 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą tak kluczyć i przeciągać to może się skończyć jak ze Space Empires V (pewnie prawie nikt tego nie zna 🙁 ). Gra została wydana prawie równocześnie z premierą Visty a działa na DX8 i okazała się z nią (Vistą) niekompatybilna - strategia turowa ma 20-30 fps przy średniej konfiguracji sprzętu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że ta cała Elite IV to lipa 🙁 . Autor od lat jedzie na sławie swoich poprzednich tytułów i korzystając z tej sławy produkuje mniej lub bardziej udane gierki innego rodzaju. Kolejne pokolenia graczy będą mu wybaczały niedociągnięcia, że jego nowe gry nie są ideałem, bo przecież równolegle pracuje nad Elite IV. Gierka będzie nadal taką swoistą wymówką. Pachnie to malkontenctwem, jednak pewne fakty są jasne. Permanentny brak tego tytułu na rynku od wielu lat jest smutnym faktem, a więcej mówi się i pisze o innych grach tego autora, niż o nowej rewolucyjnej Elite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...