Skocz do zawartości

- - - - -

Nowy komp Lizarda

14 odpowiedzi w tym temacie

#11 hanss

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 25 październik 2010 - 15:48

Gdybym miał taką budę już bym dał na front chłodnicę 3x120 :( aż się prosi o watter(liquid) cooling.Na 25'' benchmark X3 robi zajebiste wrażenie.....czuć przestrzeń.

#12 Lizard

Pilot myśliwski

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • LokalizacjaHull

Napisano 26 październik 2010 - 00:19

Sorkvild napisał:

Fajny sprzet, napewno rachunki za prad wzrosna :( Po tak zacnym upgradzie wziaslbys sie za X2 aby dokonczyc zapoczatkowane w Xbtf opowiadanie :blink:

Oj tak, wzrosną rachunki jak nic. W x3 TC będę "jechał" na dwóch monitorach :blink: Grać będę na 25" a widoki kamer będę miał na 22" Samsungu :) W tedy warto by było pomyślec o nagraniu filmu :blink:

#13 hanss

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 26 październik 2010 - 15:46

Ja mam dwa Samsungi do wyboru(17",19")....na razie stoją w szafie może w święta się zmobilizuję i któregoś podłączę...chyba dam 17'' jako drugi bo ma lepszą matrycę(mniej zużytą)....za główny robi LG 23"....jestem ciekaw które gry poza Xami korzystają z dwóch monitorów?

#14 Cerber

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaCerber's Prime
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 26 październik 2010 - 17:34

hanss napisał:

Ja mam dwa Samsungi do wyboru(17",19")....na razie stoją w szafie może w święta się zmobilizuję i któregoś podłączę...chyba dam 17'' jako drugi bo ma lepszą matrycę(mniej zużytą)....za główny robi LG 23"....jestem ciekaw które gry poza Xami korzystają z dwóch monitorów?

Jeśli chodzi Ci o sam obraz to raczej wszystkie. Wchodzisz poprostu w ustawienia sterownika i tam ustawiasz. Ale jeśli chodzi konkretne elementy to sam jestem ciekaw. Oprócz mojego LCD 23" mam jeszcze starego 17" CRT (na nim, jak się wymusi Full HD to jest dopiero ostrość. Każdy inny wymięka :( )

#15 hanss

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 26 październik 2010 - 18:15

Właśnie chodzi mi o te konkretne elementy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych