Skocz do zawartości

Lądowanie na planetach


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż za okropna pomyłka 😆

Chodziło mi o grę Frontier Elite, a nie X Beyond The Frontier... ale to i tak w tamtym temacie nic nie zmienia 😆

Pomyliło mi się przez 4 rzeczy:

-Frontier w tytule,

-statek o nazwie Lifter (w X to była poprzednia wersja Merkurego, a w Frontier statek transportowy z 4 ruchomymi dyszami jak w Harrierze - mój ulubiony),

-oba są bardzo podobne,

-to było bardzo dawno (byłem mały i zaczynałem dopiero przygodę z komputerami, Frontier był chyba 3 grą w jaką w życiu zagrałem i bardzo mi się podobał mimo, że nic z niej nie rozumiałem 😆).

Oj, wychodzi na to, że nie grałem w XBTF 😆 , a cały czas tak mi się wydawało... lol Trzeba będzie kiedyś to nadrobić.

Cytat

Może, nie znam się na tym, nie grałem. Ale może ktoś powie co w tym było takiego fajnego że wszyscy za tym płaczą. Może ja też zacznę?

To było tak jakbyś grał w X3 + Microsoft Flight Simulator. Mogłeś nie tylko lądować ale i latać po całej planecie, potem polecieć w kosmos i tam gdzieś też wylądować. Dodatkowo były też różne stacje kosmiczne itp.

Niesamowicie podobne do Iksów. Stacje, statki, skoki nadprzestrzenne, wiele układów słonecznych, policja kosmiczna, ulepszenia... no wszystko to co w Iksie. I pamiętam, że bardzo lubiłem słuchać muzyczki z Intra 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

-statek o nazwie Lifter (w X to była poprzednia wersja Merkurego, a w Frontier statek transportowy z 4 ruchomymi dyszami jak w Harrierze - mój ulubiony)

W Elite2 Frontier, Lifter był bodaj jedynym do niczego nie przydatnym statkiem, tylko z orbity na ziemię i wewnątrz systemu, bo nie miał miejsca na napęd nadświetlny 😆?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, bogatemu by się przydał, ale nie na długo, w Elite2 nie mozna było przecież trzymać więcej niż jednego statku, więc jak się latało Panterą to zmiana na Dźwigowego wiązała się z tym, że po skończonej przyjemności lotu na orbite i z powrotem znów trzeba było zakupić Panterę i od nowa szukać chętnych załogantów 😀. A czasem oj, sie było trzeba na nich naczekać 😀.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Totalnie zapomniałem, gdzie można opchnąć silikonowe wafle.:/ 😀

Jak na razie stanąłem w Argon Prime.

Nic w nim nie rozbudowywałem, czyli jestem tak od momentu konfrontacji z krokodylem z Sizewell. 😀

Pozdrawiam. 😀

Ps.

Jestem padnięty, po okrążeniu Teladi i Splitów, zachaczyłem też przy okazji dwa Xennońskie sektory:)

EDIT:

Zastanawiam się co zrobić, po zakupie skanera mineralnego,

i tak później muszę zakupić szerszenie, ale to znowu wiąże się z za długim lataniem, i poprawianiem rep.

A na dzień dobry w Chins Clouds bez szerszeni nie mam co się pojawiać.

Więc -"tej" opcji nie da się szybciej przskoczyć.😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...