Skocz do zawartości

- - - - -

Netbook do 1000zł, orientujecie się?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Moskit

Mistrz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • LokalizacjaSzczecin City
  • Rasa: Xenon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 05 październik 2010 - 10:13

Ostatnio chodzi mi po głowie zakup jakieś w miarę małego, poręcznego, z dobrą baterią, niedrogiego netbooka. Budżetu nie mam oszałamiającego - 1000zł - więc myślę i nad nowymi egzemplarzami i używanymi. Niestety nie jest prawie kompletnie obeznany w rynku netbooków, a chciałbym jakiś w miarę ogarnięty sprzęcik kupić. Korzystałbym z niego głównie do pisania w jakimś edytorze tekstu, buszował po sieci, odpalał co jakiś czas jakiś mało zasobożerny film oraz najprostsze gierki do zabicia czasu na uczelni ^_^ . Dobrze by było, gdyby dobrze też Youtube działał i Flash w ogólnym słowa tego znaczeniu. :)

Ważne - konieczna będzie też łączność z WiFi. :)

EDIT: Znalazłem takie cuś:
Samsung N150 PLUS - nawet fajny i podobno bateria długo trzyma
ASUS Eee PC 1005PX - też podobno niezły, choć bateria trochę mniej wydajna

#2 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1384 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 05 październik 2010 - 12:57

W tym przedziale cenowym raczej wszytskie sprzety sa dosc wyrownane. Znajomy ostatnio nabyl MSI Wind U130, ktory jest naprawde fajnym komputerkiem. http://allegro.pl/msi-wind-u130-n450-1- ... 23632.html

Wczoraj bedac w Media M. ogladalem tego http://allegro.pl/lenovo-s10-2-10-atom- ... 61321.html Dosc solidniei ladnie wykonany, zawias bardzo dobrze pracowal. Ale wiadomo jakie w MM sa ceny wiec jesli juz to kupno z netu bardziej wchodzi w rachube.

#3 psorek

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 135 postów

Napisano 26 październik 2010 - 16:50

ja mam asusa Eee PC 1201N. 1500 zł kosztuje, ale za to ma przyzwoite statystyki i ekran 12''. 4-6h na baterii.

#4 Moskit

Mistrz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • LokalizacjaSzczecin City
  • Rasa: Xenon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 26 październik 2010 - 22:05

psorek napisał:

ja mam asusa Eee PC 1201N. 1500 zł kosztuje, ale za to ma przyzwoite statystyki i ekran 12''. 4-6h na baterii.

A ja właśnie dzisiaj kupiłem Samsunga N150 Plus. 10,1", ale powinienem być zadowolony. :( Bateria chyba trzyma koło 8 godzin?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych