Skocz do zawartości

szczekan wita


szczekan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od mniej więcej miesiąca gram w X3 TC i bardzo mi się podoba. Jest to gra, która - w moim przypadku - odesłała na półkę Starcrafta 2, w którego 1 część grałem niemal 10 lat. Space Opera to zdecydowanie moje klimaty, począwszy od gry Elite+, poprzez Privateer the Darkening (około pół godzinny film, który przeplatał się z fabuła gry, w którym grali m.in, Clive Owen, Jurgen Prochnow czy Chrisotpher Walken w 1996, pod DOSem, to było coś!). Jakoś jednak tak dziwnie się stało, że ze światem X nie miałem do tej pory styczności. Dopiero niedawno będąc w sklepie zauważyłem tę grę, zresztą w bardzo atrakcyjnej cenie. Pierwsze wrażenie było niezbyt zachęcające (interface), ale już po godzinie, zgodnie ze sloganem reklamującym grę, zostałem pochłonięty.

Niemal od samego początku śledzę między innymi to forum, bo to znacznie ułatwia grę. Korzystam także na bieżąco z dwóch poradników (manual z płyty z grą oraz z poradnika Szymona "Hed" Lieberta, firmowany i dystrybuowany przez Gry-Online). Nadeszła jednak pora, aby z biernego czytelnika przejść w postać czynnego pytającego. Ale o tym, zgodnie z regulaminem, w odpowiednim dziale.

Raz jeszcze witam 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...