Skocz do zawartości

- - - - -

Lizard - Lost In Space - Komentarze

24 odpowiedzi w tym temacie

#11 Lizard

Pilot myśliwski

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • LokalizacjaHull

Napisano 30 wrzesień 2010 - 12:51

Dziękuje za zainteresowanie się moim opowiadaniem i udzielaniem w dziale komentarzy tego opowiadania.
Zamieściłem małe fotki uzbrojenia jak i produktów dzięki którym można ulepszyć statek. fotki mają wielkość 140x140 więc nie powinny wpływać negatywnie na wczytywanie się strony, jak i surfowanie pomiędzy postami.
Dzisiaj w nocy lub nad ranem zamieszczę kolejne opowiadanie losów Kyla Brennana.
PS. Dzięki Sorkvild za linki tych stron, które mi podałeś ponieważ bardzo, ale to bardzo pomygły mi w obecnej rozgrywce.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję ^_^

#12 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1384 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 30 wrzesień 2010 - 13:57

Obrazki sa OK w opowiadaniu, jakis mily przerywnik a nie sciana tekstu ktorej sie czytac odechciewa. Aha, poprawilem link do mapki xbtf bo zly dalem. W razie czego polecam sie ^_^

#13 Lizard

Pilot myśliwski

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • LokalizacjaHull

Napisano 01 październik 2010 - 18:52

Dzisiaj pojawi się kolejne opowiadanie Kyla Brennana. W nim również będzie zamieszczone kontynuacja historii świata X. Po woli zaczynam sobie już wszystko przypominać. Generalnie fabuła gry jest dość krótka, tylko że wymaga od pilota zdobycia wielkiego zaplecza finansowego.

#14 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 03 październik 2010 - 10:42

Lizard napisał:

Zamieściłem małe fotki uzbrojenia jak i produktów dzięki którym można ulepszyć statek. fotki mają wielkość 140x140 więc nie powinny wpływać negatywnie na wczytywanie się strony, jak i surfowanie pomiędzy postami.

To że dodałeś małe fotki nie ma znaczenie. Jest ich coraz więcej i strona z opowiadaniem ładuje się coraz wolniej. Jeszcze kilka takich postów z opowiadaniem i fotkami, a będzie problem z otwarciem strony, więc nie przesadzaj. Nie rób komiksu z opowiadań. Jeśli kogoś męczy czytanie dłuższych tekstów, to nie przeczyta ich nawet jeśli w co drugie zdanie wstawisz obrazek.

#15 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1384 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 04 październik 2010 - 08:55

Kolejna udana czesc opowiadania, aczkolwiek brakowala mnie jakiegos obrazka ilustrujacego przebieg akcji. Moja rada, moze zrezygnowac z tych malych obrazkow 'towarow' i zamieszczac max do trzech obrazkow z gry w opowiadaniu. Choc twoja to sprawa i ty zadecydujesz ^_^

#16 Lizard

Pilot myśliwski

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • LokalizacjaHull

Napisano 04 październik 2010 - 12:25

Fotkę zrobiłem Xenońskiego M1 w nocy zamieszczę ją, a co do fotek towarów to ok, można wywalić. ^_^

#17 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 04 październik 2010 - 13:43

Chyba przesadziłeś z jednostkami... odległości w metrach, a nie w kilometrach....

#18 Lizard

Pilot myśliwski

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • LokalizacjaHull

Napisano 04 październik 2010 - 14:07

LeWaR napisał:

Chyba przesadziłeś z jednostkami... odległości w metrach, a nie w kilometrach....

Zgadza się. ^_^ Pomyliłem metry z kilometrami. Dzięki, wieczorem to poprawię.

#19 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 04 październik 2010 - 17:17

z drugiej strony fajnie brzmi: "w odległości 100km od celu odbiłem się od jego osłon" - niezły kolos....

#20 Lizard

Pilot myśliwski

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • LokalizacjaHull

Napisano 08 październik 2010 - 01:52

Jurto lub w sobotę opisze ostatnia część przygody Kylea Brennana, co nie oznacza zakończenia opowieści świata X. Wraz z zakończeniem rozgrywki X-Beyond The Frontier rozpocznę X2 The Threat. W drugiej części przyjdzie nam śledzić poczynania Juliana Gardna Pirata i złodzieja.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych