Skocz do zawartości

kipax1 - Wojna Przymierza czyli to nie ME albo Me2


kipax1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim zaczne pisać opowiadanie pragne powiedzieć że wszelka zbieżnośc z Przymierzem z Mass Effect czy Mass Effect 2 jest niezaplanowana i przypadkowa.

Oraz że robie coś takiego pierwszy raz chciałem zrobić opowiadanie Zagubiony Sohnen ale płytka od Reuniona była zle nagrana i Odesłałem do Ea i czekam aż przyślą nową ok no to zaczynam pisać...

Polecenie:Włączyć komputer

.....................BŁĄD SYSTEMU................

Polecenie:Restartuj Komputer

......................BŁĄD SYSTEMU...............

Polecenie :Restartuj komputer

..............Błą[Uderza w komputer].....System Uruchomiony pomyślnie.....

Podaj Hasło i login:

3ert365

*******

Udzielono pełnego dostępu

Witamy ponownie komendancie....Prosze wydać polecenie

No nareszcie już myślałem że sie nie doczekam

Komputer podaj status statku

.........status uszkodzenie kadłuba 80%...osłony przednie zniszczone...osłony lewej częsci kadłuba znisczone.... reszta osłon jest wyłączona... Generator 40% mocy Generator zapasowy poważnie uszkodzony

Nie wygląda to najlepiej hmm wystarczy jeden strzał z działa Fotonowego Naexian i juz po mnie Komputer podaj status Uzbrojenia

....Uzbrojenie wyłączone..

hmmm Komputer uruchom osłony i systemy bojowe

... Systemy bojowe oraz osłony włączone pobór mocy 30%

dobrze teraz Komputer oblicz jak najkrótszą trase do Sanktuarium

....[wyswietla trase]

Dobrze obierz kurs na sanktuarium [spogląda na zegarek]

Dobrze na dzisiaj to chyba wszystko co moge zrobić data 24 lipca 3812 roku godzina 16.17

mój Hyperion jest całkiem niezle uszkodzony no nic teraz troche odzpoczne lot zajmie pewnie z 2 dni...

Nie będe pisał dalej teraz bo musze iść na zawody sportowe ale mam nadzieje ze spodobała wam sie 1 częśc mego opowiadania zraz zaloże temat z Komentarzami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj OBPUniesienie do niezidentyfikowanego statku proszę o...,

Spokojnie pilocie to ja

Och przepraszam komandorze gdzie pan zmierza ?

mój statek został uszkodzony kieruje się do Sanktuarium

Zrozumiałem Marszałek chce się z tobą widzieć udzielił ci pozwolenia na dokowanie w doku nr 5 krótko mówiąc wdepnęliśmy w niezłe gówno

Zrozumiałem komputer rozpocznij dokowanie

....Rozpoczynam procedurę dokowania...

Tak wygląda Sanktuarium

http://img835.imageshack.us/i/sanctuary1.jpg/

10 minut pózniej w gabinecie marszałka...

Marszałek:Ach witam Komendancie nie przedłużając powiem że jesteśmy sami Naexianie przejeli nasze wszystkie kolonie obrona układu słonecznego sie załamuje lecz nie możemy wysłać posiłków inaczej Naexianie odkryją sanktuarium a wtedy stracimy naszego ASA w rękawie oraz element zaskoczenia i baze wypadową na tyłach wroga krótko mówiąc musimy odbudować naszą Tutejszą flote,zbudować Platformy bojowe,więcej stacji oraz przejąc pobliskie układy planetarne wtedy wyślemy flote na pomoc Ziemi i rozpoczniemy ofensywe ale do tego potrzeba Kwantonium Metalu i Energi

Metal pozyskamy z pobliskiego Złomowiska statków ale Energie i Kwantomium już nie musisz zbudować Przekaznik Molekularny i tym samym ustabilizować połączenie z Philadelfią są to 2 pierscienie jeden blisko słonca składający sie z Ogniw słonecznych a drugi dalej magazynuje stworząną energie przesyła ją nam no przesyłał ale do tego potrzebujesz Kwantomium bogate złoże znajduje sie na Rfg-415...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...