Skocz do zawartości

Plasma-Blast Cannons


Rasalom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa zaczęła się od tego, ze znalazłem sobie idealny sektor na założenie HQ.

Ma jedne wrota, więc można go by opancerzyć, mnóstwo bogatych asteroidów, w tym 3 z Nividium, co zakładając, że mam mod dodający kopalnie tego surowca, zapewniłoby mi stały dopływ gotówki...

Problemem było tylko to, że te jedyne wrota prowadziły do Xenońskiego sektora, który to najpierw musiał zostać spacyfikowany.

Cóż; mając w zanadrzu Smoczy Pazur zaraz ostro się za to zabrałem.

Problem pojawił się gdy rozpoczęła się wielokrotna kanonada z Gamma PPC. FPS z 45 spadł do 1, czyli grubo poniżej progu grywalnośći.

W tym momencie po prostu odłożyłem pada i poszedłem na przekąskę. Jak wróciłem pozostały już tylko niedobitki, ale przyszło mi do głowy, że te PPC koniecznie trzeba czymś zastąpić.

I stąd pomysł na PBC.

W założeniu mają dawać pojedyncza; pełno burtową salwę, która, Będzie szybka i zabójcza, ale także ta pojedyncza salwa rozładuje akumulatory, na wzór Mobile drilling system.

Problem w tym, że nie mam bladego pojęcia jak się za to zabrać.

Znajdzie się ktoś, kto mi w tym pomoże, czy jestem skazany na żmudne błądzenie po omacku i notoryczną reinstalkę gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...