Skocz do zawartości

Nowa gra od EGO?


kajtomato
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ciekawi mnie czy ktoś już może słyszał o nowej grze, lub chociaż planach EGO. Przy premierze X3:TC było mówione że to ostatnia gra cyklu, dlatego ciekawi mnie co teraz zamierzają. Jako że nie są już "obciążeni" ramami cyklu może pokuszą się o coś nowego, świeżego?

Co o tym myślicie? Czy może jesteście pesymistami w tej kwestii? ]😀

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - odniosę się do tego także mianowicie wydano ostatnio "Deep Silver and Egosoft announce X Superbox" zawierający wszystkie gry serii co też może świadczyć o próbie zakończenia tematu "X" w tej serii choć może to być zmyłka? . Moim zdaniem Egosoft planuje coś nowego w najbliższej przyszłości i znając tempo ich poczynań dowiemy się o tym dopiero na wiosnę przyszłego roku. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiki twierdzi że następnym projektem będzie "entirely new Space Sim game" więc pewnie wezmą technologię z X3, pododają nowe bajerki które uczynią grę jeszcze bardziej wymagającą, zrobią Boronów bardziej rybimi, Teladian gadzimi, zmienią nazwę na Y - Beyond teh Lulz a ludzie znowu to kupią bo na bezrybiu i rak ryba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nawet jeśli znów odgrzeją kotleta z nowym sosem - i tak jest to jeden z najlepszych space-simów =) o ile nie najlepszy na chwilę obecną (tak wiem, elite, ale jednak gracie w X'y a nie w elite 😀). Ja na pewno kupię 😀

dokładnie, zamiast klnąc jaki to zły jest ten egosoft, po prostu kopnijmy go w dupę i powiedzmy: "taka" gra będzie fajna. Egosoft w ogóle powinien się włączyć do rozmowy z fanami na etapie produkcji, bo i tak moderzy przerabiają tę grę tak że trudno ją potem poznać 😀 lepiej takie elementy wdrażać na etapie produkcji, aby gra była grywalna po premierze. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dla mnie najważniejsze, żeby wdrożyli takie rzeczy, których moderzy nie są w stanie np. wielowątkowość, multi czy większa mapa, a nie 20x20 😀

Wielowątkowość i większa mapa musiałyby być wprowadzone w jednym rzucie, bo obawiam się, że przy użyciu jednego rdzenia system dosyć szybko dostawałby czkawki przy większej liczbie sektorów 😀

Co do X'ów i ogólnie Egosoft to jedno jest pewne- mało jest gier, które oferują tak dużo graczowi w trybie single player oraz są w tym stopniu modowalne i równie mało jest producentów, którzy oferują wsparcie dla swojego produktu przez tak długi czas i w pewnym stopniu ciągle go rozwijają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

na stronie głównej Ego pojawił sie news pozwole sobie przekleic:

TNBT will soon be officially unveiled!!

Koch Media will be holding a press conference at FedCon XX in Düsseldorf, Germany on Thursday 28 April 2011 at 15:15, at which the project known as TNBT will be officially unveiled. There will be a brief preview of the game for the media. All of the relevant information given at the event will also be simultaneously released right here at Egosoft.com.

TNBT will be just one of the titles featured at Koch Media's booth at FedCon. Please be advised that there will be no significant EGOSOFT presence at the event, so please don't attend expecting to see much of the game or the dev team.

Z tego co zrozumiałem 28 kwietnia otrzymamy jakies wiadomosci

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być ciekawe, tylko mam nadzieję że to nie będzie znowu x ze zmienionymi modelami stacji i statków 😀 od x2 (od którego ja gram) w tej grze tak naprawdę zmieniła się tylko grafika, podstawy są dokładnie takie same jak x lat temu, reszta to kosmetyczne zmiany, dużo grafik jest nawet taka sama we wszystkich częściach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odskoczę trochę od tematu i powiem że wyszła całkiem udana gra MMO coś pod X3 , ale dodany został również trochę inny sposób brania misji.Mianowice aby wziąść misję trzeba pójść do tej osoby z misją(wszystko odbywa się na krązowniku) i z nim porozmawiać.Są tam też do wybrania 2 rasy:Humans i Cylons*.Grę można pobrać ze strony:www.bgo.bigpoint.pl. Polecam

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Battlestar Galactica, gra w żadnym stopniu nie dorównuje serialowi, dla mnie była po prostu nudna, tragiczne sterowanie, i jedyne co możemy robić to latać zabijać i wydobywać, żadnej ekonomi. Strasznie się zawiodłem na tej grze.

Tutaj się z Tobą zgodzę... jednak chciałem tylko coś o tej grze powiedzieć, bo są niektóre osoby którym podobają sie takie gry jak ta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...