Skocz do zawartości

New Horizont mod


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obrodziło dziś nowymi wersjami modów znanych z X3R. Po modzie Roguey's mod pojawił się kolejny New Horizons

Co w nim zmienione i nowe:

* 20 new sectors with more trade routes and access to Terran territories
* Almost all ships usually not available to players can be bought and equipped, subject to find the hidden place where they are stored. Beware that some factions will not sell them easily…
* A largest economy (including Terrans) providing more profit opportunities and much more weapons and equipment to buy
* Terran stations can be bought in one single SY
* Xchange Guild has obtained the license to mount Commonwealth weaponry on ATF ships. You just need to find the secret Base where they can be bought
* More Yaki and Pirate nuisance. However, they are now selling their ships to the ones smart enough to remain in good terms with them
* New sector backgrounds by yipyop
* New sector soundtracks selected by Cpt-Killer
* No fog in the Universe
* « Large Gates Mod » by PSCO1 inside
* « Anarkis Defence System v.2.60 » - ADS - by Serial Kicked inside
* «Xchange Guild HUD » by Odin83 inside
* PSG have been slightly enhanced to set them back to X3R specs (Gamma)
* Many new ships designed by PSCO1 (M3 Tender, M12 heavy frigate with docking capabilities, M0 heavy carrier with external docking pods for TS/TP/M6), and 8 additional new ship classes based on existing models. They are significantly enhanced and balanced with the game in order to avoid any kind of “god effect”: M5+ / M3+ Heavy / M6+ Interceptor / M8+ / TM+ / Strike TL / Universal TS / TS Heavy Freighter

Nowe statki:

M12 Argon Harpy

M12 Boron Swordfish

M12 Paranid Phobos

M12 Split Ocelot

M12 Teladi Sparrowhawk

M0 Argon Japet

M0 Boron Arowana

M0 Paranid Cronos

M0 Split Pterodactyl

M0 Teladi Sea Hawk

M3 Argon Nova Tender / Hauler

Dwa nowe skrypty:

Kha'ak patrols - autor Serial Kicked.

Events - autor peroxyde

6 nowych profili startowych.

Wiele nowych sektorów (wszystkie rasy mają nowe sektory).

Tłumaczenie dostępne na Mamucie. Link jak zwykle w temacie o spolszczeniach skryptów.

Paczka zawiera następujące pliki:

8888-L048.xml - New Horizons - główny plik tekstowy moda.

0002-L048.xml - Menu startowe TC, zmienia tylko napis na przycisku z "Uruchom X3:KT" na "Uruchom New Horizons". Uwaga! Jeśli w katalogu T będą inne pliki 0002, a przede wszystkim plik 0002-L048.pck należ je usunąć, aby zadziała plik 0002-L048.xml z tej paczki.

8510-L048.xml - Anarkis Defense System - tłumaczenie skryptu ADS. W modzie jest starsza wersja skryptu, polecałbym uaktualnić ją do najnowszej wersji 2.65.1. Wersja 2.65.1 posiada już zaktualizowany plik tłumaczenia.

8515-L048.xml - Khaak Patrols - nowy skrypt Serial Kicked (autora ADS, PG i YA) dostępny tylko w tym modzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Bardzo ciekawie to wygląda, przynajmniej opis... Chętnie bym go przetestował, mam w związku z tym pytanie (do yacka zapewne). Czy pojawi się w jakiej nieodległej przyszłości spolszczenie do tego moda?

Nic nie obiecuję, ale mod wygląda ciekawie, więc kto wie czy się nie skuszę na nową grę z nim, a wtedy polska wersja będzie 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

NH pod X3 mialo nieco odmienne cechy gry i duzo nowych elementow, wczesniej nie spotykanych. Ten mod dzieli w sumie tylko nazwe, ale nawet przyjemnie sie w niego gra.

Nie grałem w NH pod X3R, więc nie mam porównania. Ale zarówno po opisie w pierwszym poście, jak i kilku spojrzeń na moda w grze i na mapie Scorpa, to sądzę że ma on sporo nowości do zaoferowania.

Co do gry, to mam jeszcze coś do zrobienia w obecnej grze, więc na razie mod został odłożony na później (miesiąc, dwa), ale zagrać w niego zagram. Tylko piszesz, że przyjemnie się gra, nie lubię jak przyjemnie się gra, lubię jak jest ciężko, ale zobaczymy.

No i oczywiście czekam na pełne spolszczenie 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie dostępne na Mamucie. Link jak zwykle w temacie o spolszczeniach skryptów.

Paczka zawiera następujące pliki:

8888-L048.xml - New Horizons - główny plik tekstowy moda.

0002-L048.xml - Menu startowe TC, zmienia tylko napis na przycisku z "Uruchom X3:KT" na "Uruchom New Horizons". Uwaga! Jeśli w katalogu T będą inne pliki 0002, a przede wszystkim plik 0002-L048.pck należ je usunąć, aby zadziała plik 0002-L048.xml z tej paczki.

8510-L048.xml - Anarkis Defense System - tłumaczenie skryptu ADS. W modzie jest starsza wersja skryptu, polecałbym uaktualnić ją do najnowszej wersji 2.65.1. Wersja 2.65.1 posiada już zaktualizowany plik tłumaczenia.

8515-L048.xml - Khaak Patrols - nowy skrypt Serial Kicked (autora ADS, PG i YA) dostępny tylko w tym modzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dwa nowe skrypty:

Events - autor peroxyde

Ten skrypt podoba mi się 😀

Spoiler

Pierwszy kontakt ze skryptem, pojawił się po którymś dokowaniu do stacji i dłuższym w niej pobycie. Otrzymałem zaproszenie do udziału w loterii. Kupiłem los za 20 kredytów. Po kilku chwilach otrzymałem wiadomość, że wygrałem 20.000.000 kredytów 😀

Kolejne dokowanie, znalazły się moje zgubione dokumenty, ale brakowało gotówki w portfelu, strata - prawie 2.000.000.

I tak jestem 18 mln do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam największy wybór nowości jest w sektorze Xchange Guild w tamtejszej stoczni; sam sektor znajduje się na zachód od Merchant Hewen ale dolecieć do niego można przez tylko przez sektor piracki Maelstrom i dalej na zachód do sektora nieznanego tam zaś kierujemy się na północny wschód i jesteśmy na miejscu; Są też rozproszone po kilku innych stoczniach ale ich nie będę wymieniał powodzenia w poszukiwaniach na mapie scorpa i w grze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Yacek, myslisz ze ten skrypt Khaak Patrols z moda da sie jakos wyciagnac i wrzucic do niemodowanej gry ?

Ja nie myślę, ja wiem że się da.

Ale po to? Gram z własnymi, wymaksowanymi ustawieniami tego skryptu i Kha'ak jak na lekarstwo. Przynajmniej w porównaniu do mojego MOD Pirate Patrols + Kha'ak&Xenon Invasions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...