Skocz do zawartości

Uzbrojenie Centaura


Vertaril
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gram w X3R 2.5 bez żadnego dodatku. Zdobyłem Centaura i mam dość dużo kasy na odpowiednie uzbrojenie, problem pojawia się wtedy, gdy mam je kupić 😀 Otóż nie mam za bardzo pojęcia, jakie dać uzbrojenie i gdzie je wsadzić (główne 8, prawa wieża 1, lewa wieża 1. tylna wieża 1) czyli łącznie 11 działek. Prosiłbym was żebyście pomogli mi dopasować co i jak z tym Centaurem bo sporo się nagrałem żeby go zdobyć i nie chce go tracić na pierwszym lepszym piracie 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam mojego pierwszego centaura z takim uzbrojeniem.

lewa, prawa i tył. działa akceleratorowe (nigdy nie dawałem ich jako przeciw rakietowe ale jak tam wolisz).

(u mnie) przód 6 wysokoenergetycznych miotaczy plazmowych beta na dole w takich jakby lukach torpedowych, a na górze w dwóch trochę innych slotach miotacze materii. wszystko przód, a i wygląda estetycznie.

To ogólne ustawienie na wszystkie klasy po trochu. (parę K się nim zniszczyło)

Na coś cięższego z przodu zamiast miotaczy materii można zamontować WMP beta. Ale wtedy na myśliwce pozostają głównie akceleratory i rakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki... a tak zapytam, dużo to zużywa energii? Ja na razie z upolowanych statków mam same AC i 2 WMP i leci dość dużo, nie wiem jak to wygląda gdy z przodu są praktycznie same WMP (miotacze materii przecież nie zużywają energii)

Sorry zły klik wcisnąłem to miało być do tematu a nie tematem, nie zwracajcie na to uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WMP to energożerne bestie więc najlepsza taktyka na ich używanie to celne serie po 50% mocy. Dobrym trikiem na nieprzerwany ogień jest używanie naprzemiennie WMP 100% a potem puki się nie naładują, rakiety lub MM (razem można niechcący zestrzelić swoją rakietę). Najważniejsze jest wyczucie, gdy przyzwyczaisz się do M6 zaczniesz zauważać że tak naprawdę nie ma wrogów równych tobie.

Co do nowego tematu to sam raz tak prawie zrobiłem. te przyciski są za blisko siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...