Skocz do zawartości

- - - - -

New Horizons do pobrania

88 odpowiedzi w tym temacie

#1 Azakal

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 790 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Rasa: Khaak
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 14 czerwiec 2008 - 01:36

Kolejny mod do X3. Trailer wygląda ciekawie :P

http://www.thexuniverse.com/forum/showthread.php?t=9713

#2 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 15 czerwiec 2008 - 18:24

Tłumaczenie już się robi.

#3 hanss

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 16 czerwiec 2008 - 12:40

Zrobiłem sobie dodatkowe instalki i mam w tej chwili X3 2.5,XTM oraz wyżej wspomniany NH gram już drugi dzień i muszę przyznać że bardzo mi ten mod przypadł do gustu.Sektory olbrzymie wtedy gdy potrzeba i małe gdy występuje w nich mnogość stacji więc nie trzeba latać jak idiota kilkuset klometrów...większość odkrytych do tej pory sektorów właśnie tak ma.Wszystko co jest potrzebne do życia można znaleźć w przestrzeni...mam już jeden stateczek odnaleziony w Nieznanym sektorze i namiary na porzucony Lotniskowiec...za pierwsze znalezisko(Kafar)kupiłem sobie tarczę 25MW do mojego Warhawka....ten M3 jest idealny do pacyfikowania pirackich sektorów,klasyczną piracką formację 2xM5+2xM3 rozwala się za jego pomocą w 20-30 sekund.Warto odwiedzać sektory gdzie piraci mają swoje bazy zawsze znajdzie się w przestrzeni coś do zebrania,ta sama sytuacja ma miejsce w sektorach o dużym zagęszczeniu asteroidów z tym że tam można być świadkiem wypadku TL-a z którego zostaje mnóstwo ładunku do przejęcia...i dodam że trzeba się śpieszyć ze zbieraniem bo konkurencja nie śpi i potrafi zgarnąć nam co lepsze kąski z przed nosa.Oceniając ten mod można powiedzieć że w przeciwieństwie do XTM jest w nim jakby więcej życia.
PS:Najlepsze jest to że mimo zaciekłych walk w gęsto zaludnionych sektorach można lecieć SETAx10 bez żadnego przycięcia.

#4 WoyTass

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisano 16 czerwiec 2008 - 12:47

A próbowałeś już kariery hakera? To jest dopiero życie. Za jednym podejściem można wyhaczyć cały statek z jego zawartością.

#5 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 16 czerwiec 2008 - 12:56

??
Odpaliłem własna gra - Janus czy jakoś tak....
PS. Też mam dwie instalki X3 :P

#6 WoyTass

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisano 16 czerwiec 2008 - 13:06

To tak jak ja. Też gram jako Janus, bo ciekawy jestem jego historii. Natomiast hakowanie statków czy stacji jest jednym ze sposobów na życie w NH. Najpierw trzeba znaleźć stację hakerów i kazać sobie zainstalować specjalnego czipa. A potem to już hulaj dusza. Ale na początek radzę zacząć od jakiejś M3-ki. Pełną informację znajdziesz w pliku Readme moda. Nazywa się to hackingII (w pdf-ie). Powodzenia!!

#7 SoBeK

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 101 postów

Napisano 16 czerwiec 2008 - 13:17

Oj namawiacie mnie, namawiacie. :P
Mozecie dac jakis odnosnik do opisu misji, ktore mozna tam znalezc?
Chyba sobie dzisiaj zainstaluje. XTM powoli zaczyna mi sie nudzic.

EDIT:
Do pobrania sa 2 wersje
1. New Horizons Mod v.2.0 Military Hud
2. New Horizons Mod v.2.0

Obydwie sprzed tygodnia. Czyzby roznily sie tylko HUD'em? raczej niemozliwe, bo zmiana byla by tylko updatem a nie nowa wersja moda.

#8 WoyTass

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisano 16 czerwiec 2008 - 13:53

To tak trochę dla ostudzenia chęci... :P
Takich misji jak w XTM to tu chyba nie ma (chyba, bo trochę za krótko gram w tego moda). Zresztą wydaje mi się, że XTM jest niekwestionowanym królem, jeśli chodzi o rozmach i wykonanie.
A tu? Cóż. Jest historia Janusa ale dokładnie o co w niej chodzi to też jeszcze nie wiem (patrz wyżej...). Jest sporo nowych statków (wg rozpiski coś około 70-ciu), dwie nowe rasy, sporo nowych sektorów (z dodaną nową muzyką – do niektórych lecę specjalnie, żeby jej sobie posłuchać...) no i to hakowanie. Do tej pory (3 dni gry) zdobyłem min Centaura, Ravena (chyba jedna z najlepszych M6-tek w modzie) pirackiego TL-a i mobilna bazę Yaków. Diabli wiedzą po co mi ona ale chciałem spróbować czy się da... No i mam koromysło, którego nie wiem jak wykorzystać a sprzedać się go nie da, bo nigdzie się nie da zadokować...
A żeby mi się nie nudziło, to co jakiś czas pojawia się w mojej okolicy zabójca Yaki z niedwuznaczną chęcią zamienienia mnie na gwiezdny pył...

#9 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów

Napisano 16 czerwiec 2008 - 14:05

SoBeK napisał:

Do pobrania sa 2 wersje
1. New Horizons Mod v.2.0 Military Hud
2. New Horizons Mod v.2.0

Obydwie sprzed tygodnia. Czyzby roznily sie tylko HUD'em? raczej niemozliwe, bo zmiana byla by tylko updatem a nie nowa wersja moda.

Różnią się HUDem, wersje 2.0c - pełne. Ten HUD jest niezły, podoba mi sie...

#10 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 16 czerwiec 2008 - 14:16

Miałem samego HUD-a zainstalowanego na XTM-ie. Jednak wróciłem do standardu, jakoś nie przypadł mi do gustu. Zdecydowanie wolę klasyczny HUD z X3, a tu trzeba się przyzwyczaić do zmian, no chyba że wezmę wersję bez nowego HUD-a? Ale tak czy siak, robicie mi coraz większego smaka na NH :P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych