Skocz do zawartości

- - - - -

DDTC 1.1, a Vanilla Malt Gamestarts 1.1

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Glock

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 16 sierpień 2010 - 13:13

Witam wszystkich,

Gwoli wstępu jest to mój pierwszy post na tym forum,a zaglądam tu regularnie od roku co świadczy o tym, że na większość pytań jak do tej pory znalazłem odpowiedź za co autorom i użytkownikom tego forum wielkie dzięki super robota.

Wracając do tematu chciałem rozpocząć grę w DDTC 1.1 jako Clan Warrior i zonk nie mam tego profilu.
Czy ktoś z Was spotkał się z tym, że mod DDTC w wersji 1.1 nie pozwala się łączyć z modem Vanilla Malt Gamestarts http://forum.egosoft...ic.php?t=254612 (wersja DDTC 1.0 działała OK) i czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu?
Nie jestem pewien ale może to wina faktu że DDTC 1.1 dodaje 3 nowe profile startowe. Na wersji bez modów działa OK.

Pozdrawiam

#2 Lizard

Pilot myśliwski

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • LokalizacjaHull

Napisano 16 sierpień 2010 - 13:23

Witamy serdecznie :)

A więc z profilami startowymi jest tak samo jak przykładowo z plikami statków czyli Tship. Czyli może występować tylko jeden, przynajmniej gra będzie odczytywała ten najwyższy plik Cat w którym są profile startowe. Jeżeli zależy tobie na obydwu profilach startowych to możesz je połączyć. Będziesz potrzebował do tego X3 Editor 2. Więcej o tworzeniu profili jak i ich łączeniu dowiesz się przez opcje szukaj Profile startowe, na tym forum.

#3 Glock

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 16 sierpień 2010 - 13:33

Dzięki za szybką odp. Tak coś czułem że bez własnej ingerencji w pliki się nie obędzie no cóż zawsze jest ten pierwszy raz.

#4 Lizard

Pilot myśliwski

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • LokalizacjaHull

Napisano 16 sierpień 2010 - 13:44

Dawno nie grałem w DDTC więc nie wiem czy profile startowe są wymagane, bo jak nie to wystarczy że je tylko podmienisz. Co oznacza że nie musisz nic grzebać, ani łączyć je w jeden. Ja podałem ci tylko możliwość połączenia. Aczkolwiek połączenie profili nie powinno stworzyć większego problemu dla homo sapiens :)

#5 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 16 sierpień 2010 - 15:13

Nic nie trzeba łączyć, musisz tylko pliki Malt gamestart (dat/dat) dodać po plikach DDTC 1.1, czyli z wyższym numerem. DDTC 1.1 posiada własne profile startowe, dlatego w odwrotnej kolejności plików cat/dat profile z Malt gamestart nie są widoczne.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych