Skocz do zawartości

Pomysł na modzik


fieryangel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na pomysł na pewien mod, gdyby komuś chciało się go zrobić. Niestety nie znam się na ich tworzeniu i szczerze mówiąc nie zamierzam tego zmieniać 😆

Chodzi i o takie coś co usuwało by z lisy Własności, statki o danej nazwie.

Ja zawsze nazywam jakoś tam fabrykę, np. LuthorCorp i wszystkie statki dla niej pracujące również mają to w nazwie - dla porządku. Mod przydałby się dlatego, że przy dużej ilości statków (jak sami wiecie) szukanie na tej, wg mnie beznadziejnie zaprojektowanej liście, znalezienie czegoś zajmuje dużo czasu i jest niewygodne - nie daj boże jak Ci gra tnie...

I tak jak wspominałem można by wyłączyć z listy dobrze prosperujące, nie wymagające wglądu, bądź prawie nie wymagające wglądu kompleksy wraz z ich obsługą, co jednocześnie skróciłoby listę o parę lat świetlnych 😆

O ile w ogóle jest możliwe wykonanie takiego narzędzia...

A może istnieje już podobny mod ? Jeśli tak to proszę o namiary.

@Dopiszę tu, żeby nie śmiecić już więcej...

Zna ktoś, o ile jest, a jak nie ma to może ktoś znający się na rzeczy chciałby napisać, skrypt, który zapętlałby komendę "Kup towar" ? Po to, żeby można było transportować towar (głownie chodzi o silkon i ore) z oddalonych kopalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...