Skocz do zawartości

XenonMigration/Xenon Border Conflict Problemy :/


STUCKOV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zainstalowane oba skrypty jednoczesnie. Zabawa toczyła sie na całego do czasu az osignołem range Generała. Zaczołem napotykać wrogie LX ktore sa nie dosc ze niewidzialne to NIEMAL nie zniszczalne <jestem wiecej niz pewien ze maja wiecej niz 3 oslony 25MJ> Sam latam Nova Scigacz z przyspieszeniem 145m/s. Mam zainstalowane 3 oslony 25MJ oraz 4 akceleratory beta i 4 wysoko energetyczne emitery<zielone cos> i za krolestwo chinskie nie moge nawiazac rownorzednej walki z tymi niewidzialnymi mysliwcami. I tu pojawia sie moje pytanie czy jest to normalne <a ja sam jestem poprostu cienki> czy tez moze cos jest nie tak? Ostatnio natrafiłem nawet na Xenon-J z predkoscia maksymalna 135 M/s niemal jak mysliwiec!

Poziom trudnosci mam skonfigurowany na sredni. I jeszcze jedno pytanie czy to normalne ze jeszcze nie natrafilem na Xenon-Q ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do J z tą prędkością to pewnie masz włączoną opcję "podrasowane statki". Co do nie napotkanego Q - po prostu masz pecha. A co do tych niewidzialnych zjaw to jaką masz wersje skryptu xenon migration? Poprzednie wersje powodowały taki problem. Czy tylko LX' są takie? Wszystkie? Spróbuj wyłączyć i włączyć skrypt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xenon migration v1.40 a Xenon Border Conflict 1.52 sa jakies nowsze? I jak mozna wylonczyc opcje podrasowania statkow?! Gdzie to w ogule jest ... 😁 Ten niewidzialny mysliwiec XL SAM JEDEN 8 argonskich pogromcow na raz rozwalil !!! Tak tylko przelecial... Nawet juz do niego nie podlatuje. Gnojek nie tylko jest niewidzialny ale nie ma tekstury! Przelatuje przezniego jak przez powietrze < trafic sie ale tylko bezoposrednio w kwadracik co jest dla mnie cholernie ciezkie > wylonczenie i wlonczenie obu skryptow nie pomoglo podobnie jak re instalacja :/ 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz najnowsze wersje. Hmm widocznie masz pecha. Spróbuj cheat modem by LV go załatwić, chociaż na takie przypadki w poprzedniej wersji skryptu nie podołał. Skrypt znajdziesz w temacie "Mod all in one". A tekstury to on ma, tylko że ma rozmiar jednego piksela 🙁 . Jak masz celne oko to trafisz 😁 . Spróbuj wyleciec z sektora i wydać z swoim jednostką rozkaz zniszczenia go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro znaczy dzisiaj 🙁 Pobawie sie jeszcze jak wstane i zobacze tego Cheat Moda < nie usmiecha mi sie to bo jak wiadomo wladza korumpuje> A co do jednostek ta poza flota handlowa < jakies 20 statkow> Mam tylko jeden okrecik moja Nove scigacza ! 😀 ALe jestem z niej dumny juz nie raz uratowala mi skure :ph34:

Z deszczu pod rynne... Mam wiekszy problem niz sadzilem. Okazuje sie ze nie tylko Xenonski L-X jest nie widzialny ale Argonska Elipsa tez! Nie wiem czyja to robota czy moze jest to spowodowane jakims skryptem!

Na wszelki wypadek podam liste wszystkich skryptow jakie mam obecnie zainstalowane a sa to :

Map Scorp

Bails Signal Extension 2.1

BBS Extras 1.61

Bounty Boots 1.0

Comiunity Extended Mod Pack 2.01

Heavy Assault Technology 1.2

Lvs Cheats 1.4

Slavage Claimn Software 1.05

Xenon Border Conflict 1.52

Xenon Migration 1.40

Wersja Gry 2.5 <patch> I do tego jeszcze Bonus Pack wersja 3 cos . Czy ktos sie kiedys spotkal w ogule z podobna sytuacja?

Aha i mam jeszcze jedno pytanie Zgodnie z rada wnapotkane LX wykanczam za pomoca kodu <Lv cheat no to jak sie bawic to na calego chcialem zobaczyc jeszcze tryb god like <niesmiertelnosc> i teraz nie moge go wylonczyc! A to zadna frajda latac Niezniszczalnym statkiem Ktos wie jak to zrobic? plz help! 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

pewnie za późno piszę, LX ma 5 x 25MJ osłony, co nie jest nie do przejścia, ale o ból głowy (przynajmniej mnie) mogą przyprawić umieszczone w obu wieżyczkach 2 x HEPT beta.

ostatnio zdobyłem LX mambą (2x 25MJ osłony, uzbrojenie 4x alfa HEPT+3 beta akceleratory na poziomie bankrut zabójca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...