Skocz do zawartości

Problem z zadaniem


Spamer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to urządzenie transportowe, jeżeli jest zainstalowane na obu statkach to świetnie działa i w jedną i w druga stronę jeżeli chodzi o osobę oraz ładunek, natomiast mam problem z transportem ładunku ze stacji do M6 Rybołowa, wiadomo, że w stacjach nie dokuje a jedynie w wybranych stoczniach, chciałbym mieć możliwość dokonywania zakupów do tego M6 🤔

dzięki za podpowiedzi 😀

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem jak to jest w X2, nie grałem nigdy, ale w X3R i TC Teleporter nie działa pomiędzy stacjami a statkami. Do tego jest skrypt (dodatkowy) Bulk Transporter Upgrade. Czy coś takiego jest dla X2, nie wiem.

Co do wymiany między dwoma statki, z których tylko jeden ma Teleporter (czy jak to się nazywa w X2), to może spróbujcie zrobić tak jak w TC, wejść w rozkazy tego drugiego waszego statku (tego w którym nie jesteście, a który ma Teleporter) i tam poszukać wymiany towarów. W TC tak to działą (X3R chyba też), więc zawsze wystarcza jeden statek z teleporterem w takich przypadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Green, jesteś zmuszony swoim M6 tankować TYLKO w Terracorp HQ. Między statkiem, a stacją nie ma możliwości wymiany za pomocą urządzenia transportującego. Możesz też kupić TS'a i wyposażyć go w napęd skokowy 🤔

Yacku, w X2 nie ma żadnego rozkazu dotyczącego wymiany towarów. Niestety 😀

Hmmm... Może spróbuję wyposażyć moją płaszczkę w GFU. Ale to jak znów mi się zechce pograć w X2 😀 Czasem trzeba sobie zrobić przerwy 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2011 o 19:25, Renegade napisał:

Yacku, w X2 nie ma żadnego rozkazu dotyczącego wymiany towarów. Niestety 🤔

W dniu 14.05.2011 o 15:05, Renegade napisał:

Wciskasz "i" oraz szukasz w rozszerzeniach. Powinny być dwie opcje. Jedna transportuje Ciebie do wybranego statku inna pozwala na wymianę ładunku.

A to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2011 o 16:29, Green napisał:

to urządzenie transportowe, jeżeli jest zainstalowane na obu statkach to świetnie działa i w jedną i w druga stronę jeżeli chodzi o osobę oraz ładunek, natomiast mam problem z transportem ładunku ze stacji do M6 Rybołowa, wiadomo, że w stacjach nie dokuje a jedynie w wybranych stoczniach, chciałbym mieć możliwość dokonywania zakupów do tego M6 🤔

Jeśli chcesz wozić siebie i np. ogniwa słoneczne, to polecam błotniaka. Nie powala szybkością, ale za to ładowność jest rewelacyjna - 100 sztuk ogniw na kurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacku, gdy obierzesz statek na cel i klikniesz "i" zostaną wyświetlone o nim informacje ogólne (takie jak pilot, prędkość, cel podróży itd.) oraz dostępne działania (szczegółowe informacje o typie statku, komunikacja/KOMENDY, zależnie od tego, czy statek należy do Ciebie oraz wiele innych opcji). Wybór rozszerzeń nie jest w komendach, tylko w okienku, gdy przyciśniesz "i". To nie jest X3:R albo TC. Tutaj menu jest zupełnie inne. Gdy ja zasiadłem do X3:R nie wiedziałem jak wydać komendę dla mojego statku 🤔

Nie grałeś to nie wiesz 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Yacku, w X2 nie ma żadnego rozkazu dotyczącego wymiany towarów. Niestety 😛

z tym się nie zgodzę, jest rozkaz "Transport freight to ship" gdzie wybiera się statek z ładunkiem, statek docelowy i ładunek do transportu wraz z ilością, tylko nie wiem czy w tej kolejnosci bo skorzystałem z tego raz i to dawno temu ;x. Trzeba mieć chyba Specjalne Oprogramowanie Wykonawczne albo Handlowe mk3. Jesli na tym komus bardzo zalezy to sprawdze, bo jestem pewien ze w statku mam taką komendę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam problem z misją w której trzeba proza pierwszy skorzystać z napędu skokowego

po zainstalowaniu go w Terracorp HQ na moim statku (argańska nowa) nie chce mi działać w chodze w konsole poleceń statku wybieram komendę użyj napędu skokowego [skacz] wybieram sektor i bramę dostaje komunikat że auto pilot jest aktywowany i nic się nie dzieje

za odpowiedzi z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba używać napędu, możesz polecieć "na piechotę". Spróbuj wcisnąć kombinację SHIFT+J.

Jeśli się nic nie dzieje to może oznaczać, że masz w ładowni zbyt mało ogniw energetycznych, które są zużywane podczas skoków. Im więcej sektorów dzieli Cię od celu tym więcej ogniw zużyjesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejny problem

znalazłem już AP Gunera a teraz zmagam się z teladańskim albatrosem Bret ma wejść na pokład a ja co mam zrobić?

(pewnie rozwiązanie jest banalne ale nie udało mi się do niego dojść ściągnąłem na siebie ogień wież laserowych stałem tak przez kilka minut i nic )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za odpowiedź prawdę powiedziawszy chwile temu sam do tego doszedłem ale dzięki

pytanko trochę z innej beczki jest jakiś sprawdzony sposób na przejmowanie wrogich statków czy wystarczy go parę razy ostrzelać w nadziei że się podda (chce przejąć jeden z tych statków nieznanych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...