Skocz do zawartości

Problem z zadaniem


Spamer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Cytat

wygląda na to, że zadałem pytanie sam sobie i sam znalazłem odpowiedź

należy w tym zadaniu właśnie kilkakrotnie wykonać te czynności czyli załadować nieznany obiekt - zgłosić się do kapitana kolosa w Ore Belt, po kilku razach misja jest wykonana 😀

Kolego, czym zebrać??? [nie chce wejść spokojnie do ładowni...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arw1:

aby zebrać przedmiot z przestrzeni kosmicznej [najtańszym i najbardziej prymitywnym sposobem 😀 ] należy otworzyć luk ładowni [musisz uważać bo zdejmujesz równocześnie osłony] i ostrożnie "wlecieć" w przedmiot, najlepiej tak manewrując, by dziób był wyżej niż niżej względem obiektu. Reszte zobaczysz sam 😀

Nowy:

moim skromnym zdaniem, fabuła to tylko wisienka na ogromnym, niezbadanym torcie pełnym innych smakołyków ;] myślę, że większość graczy X2 podziela moją opinię ;D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2011 o 09:16, arw1 napisał:

Aha, czyli musze też 1 osłone wywalić??

Po pierwsze, musisz otworzyć ładownię. W X2 i X3 jest takie polecenie w rozkazach statku i tylko otwarcie ładowni pozwala zabrać z przestrzeni kosmicznej ładunek. Samo zebranie, polega na "przeleceniu" przez obiekt, który chcemy zebrać (ale właśnie z otwartą ładownią). Otwarcie ładowni wyłącza nasze osłony, więc jesteśmy w tym momencie bardziej narażeni na atak.

Musisz mieć również miejsce w ładowni na zebranie kontenera. Jeśli kontener ma ładowność np. 5 jednostek, to ty w ładowni musisz mieć wolne miejsce na 5 jednostek. Co wyrzucisz z ładowni, aby zrobić miejsce, nie ma znaczenia, ale wyrzucać osłon to bym raczej nie polecał 😀

I jeszcze jedno. Klasa ładunku. Jeśli latasz statkiem, który może maksymalnie przewozić ładunek klasy M, to nie zbierzesz do ładowni ładunku większego (np. klasy XL).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pozostaje Ci zakupić oprogramowanie do komputera pokładowego statku - jeśli dobrze pamietam, nazywa się: Oprogramowanie Wykonawcze MK1 - ale to musisz sprawdzic albo ktos potwierdzi. Do konsoli polecen statku zostanie dodana komenda zbierania ładunków z przestrzeni kosmicznej. Jesli cos sie da zebrac, tym oprogramowaniem to zrobisz[a raczej zrobi statek samodzielnie] 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Nie wiem czy już ktoś zapytał o to, ale jest takie halo, że jestem po wykonaniu misji z zeskanowaniem Naceli ( elementy zniszczonej bramy skokowej, która prowadziła do ziemi w czasach z przed Federacji Argońskiej ) i Musze się udać do Antigone Memorial aby się spotkać z tym kumplem Juliana, ale jak już tam jestem to mogę mu odpowiedzieć, że mam parę spraw do załatwienia . Aktualnie poruszam się Odyseuszem z Zadokowanym na pokładzie Sokołem . stan kredytów okoł90milionów . Co zrobić aby posunąć się dalej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...