Skocz do zawartości

* * - - - 1 głosy

Problem z zadaniem

70 odpowiedzi w tym temacie

#11 Green

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano 27 listopad 2010 - 14:14

witaj LeWaR

tak, należy wykonać 3 loty w tej konkretnej misji :D
w sumie masz rację, że w X2 grają "zapaleńcy" stąd brak zainteresowania jednak wielu tą grę zna i liczyłem na pomoc - podpowiedź itd. itp.
osobiście gram także w X3 terran conflict jednak klimat X2 jest zupełnie wyjątkowy i bardzo mi pasuje chociaż grafika w X3 za to jest powalająca no i sterowanie myszką jest super :unsure:

dodałeś mi otuchy swoim wpisem, że są jeszcze "zapaleńcy" gotowi wspomóc poradami i sugestiami pomimo znacznie nowszych wersji tej sagi :)
pozdrawiam serdecznie :D

#12 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1445 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 27 listopad 2010 - 14:51

Problem w tym, że duża część graczy (w tym ja) fabuły w X'ach tak od deski do deski robiła raz, na początku zabawy z danym tytułem, a kolejne rozgrywki to już typowy sandbox, więc ciężko sobie przypomnieć jak dana misja w ogóle wyglądała :unsure: Poza tym nie każdy zagląda na forum regularnie i odpowiedź na takie pytanie możesz uzyskać czasem po paru dniach.

#13 Green

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano 27 listopad 2010 - 15:16

Prowler

masz rację w tym, co opisałeś - troszeczkę się "zniecierpliwiłem" :unsure:

pozdrawiam serdecznie :D

#14 Green

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano 13 maj 2011 - 12:28

witam ponownie

mam takie techniczne pytanie, otóż po wykonaniu misji w Ore Belt otrzymałem informacje, że proponują mi abym zajął się handlem i wzmocnił swoją pozycję finansową i teraz pytanie zasadnicze, czy mam uzbierać konkretna sumę kredytów czy jak? a jeżeli konkretna ilość kredytów to ile mam uzbierać na koncie?
obecnie posiadam coś 9 500 750 kr
czy może ma się coś wydążyć, mam gdzieś polecieć czy o co "kaman" :unsure:

pozdrawiam serdecznie

#15 Gleaves

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 13 maj 2011 - 17:52

Ja to zawsze uznawałem, że w ten sposób twórcy gry próbują powiedzieć "Niedługo jest finałowa walka. Przygotuj się." Nawet nie uwzględnili, że ktoś może zechcieć zrobić ostatnią misję siedząc w czymś większym od M3 (ja mam niszczyciel :unsure: W jaki sposób na niego zarobiłem napisałem w innym temacie :) ).

#16 Green

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano 13 maj 2011 - 19:31

Renegade

do finałowej walko to pewnie jeszcze mam daleko jednak zwróciłeś mi uwagę na istotny fakt, z którego wynika, że czas zainwestować w statek z osłonami 125 MW i silniejszym uzbrojeniem,
już powoli przymierzam się do zakupu jednostki M6 czyli Centaur ewentualnie Borońska Hydra,
każdy ma swoje wady i zalety, póki co rozważam ewentualności, ciekawy wydaje się także ten "czołg" - Teladiański Osprey 3x125MW osłony i taka siła ognia, że na kolana powala :unsure:

czyli zakup np. M6 rozpocznie dalszą ciągłość wątku głównego gry?
tak to odebrałem
dzięki za podpowiedź

pozdrawiam serdecznie :)

#17 Gleaves

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 317 postów

Napisano 13 maj 2011 - 20:02

Oczywiście, że Rybołów (Osprey w wersji angielskiej) pozwoli Ci dojść do ostatniej misji. Dlaczego nie przejść całą grę? A dlatego, że musimy się zmieścić między pewnymi wirującymi elementami. Jeśli przeszedłeś już kiedyś grę to pewnie wiesz, że chodzi mi o

Spoiler

Wątek główny możesz nawet przejść TS'em lub M5, ważne jest tylko abyś dał sobie radę z khaakami :unsure:

Jednak odradzam hydrę. Bardzo drogie jest to ustrojstwo i jak na swoją cenę ma uzbrojenie (łącznie to 2 działa. Węzeł główny i jedna wieżyczka. W obu po jednym laserze). Jedynym jej atutem jest szybkość. Jednak tą można zyskać w Splickim smoku w połączeniu z lepszym uzbrojeniem (W smoku można zainstalować PDF'y :) )

LeWaR mówi, że Rybołowem z GFU można dużo zdziałać. Ja tego nie próbowałem. Od kiedy mam Borońską Płaszczkę (nie wyposażoną w pełni,bo zrobiłem sobie przerwę od X2) Rybołowa używam tylko do tankowania. Siedzi on sobie w HQ Terracorpu i gdy potrzebuję to kupuję mu ogniwa energetyczne i transportuje je urządzeniem transportowym do innych statków :)

#18 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 13 maj 2011 - 20:34

Rybołowem wyposażonym w GFU wykosisz dwa inne Rybołowy naraz latając w kółko :unsure: Do ostatniej misji jedynie Nova wchodzi w rachubę. A do Rybcia dokuje mały M5 jakby co ...

#19 Gleaves

Pilot bombowca

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 317 postów

Napisano 13 maj 2011 - 21:19

Tylko Nova? Ja jeśli się w końcu zbiorę to będę próbował ją zrobić Khaackim M3 :unsure: Osłony takie same jak Nova, większa prędkość i siła ognia. Jedyna wada to brak tylnej wieżyczki.

Do każdego M6 dokuje M5 :) A do Płaszczki dokuje 5 myśliwców (TS'em mi się nie udało, a szkoda)

#20 Green

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano 13 maj 2011 - 23:15

wielkie dzięki za podpowiedzi - sugestie,
ostatecznie kupiłem Rybołowa, osłony 3x125MW już zainstalowane, teraz uzbrojenie i będzie cacy :unsure: ,
w X2 gram pierwszy raz stąd moje pytania odnośnie fabuły itp.
i ponawiam moje pytanie, czy zakup M6 rozpocznie nowy etap w grze, czy mam uzbierać konkretną sumę kredytów - jeżeli tak, to ile?
czy może jeszcze coś innego?

z góry dziękuję za odpowiedzi-porady-sugestie :)
pozdrawiam serdecznie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych