Skocz do zawartości

Caturday! (Dużo grafik inside)


Riess
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Myślałem że mamy się tu chwalić własnymi zwierzętami, a nie zdjęciami znalezionymi w sieci?

Ale skoro tak, to ja też dodam coś:

No ale widzisz Yacek ja dałem fotkę swojego serdecznego przyjaciela, gdzie defacto jest członkiem rodziny, a mi napisano że psy sie nie liczą 🙁 To było podłe, niemiłe i nieuprzejme i rasistowskie. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój pies ma potrójne obywatelstwo 😀 Ma czarna kropkę pomiędzy oczami ( hindus ), kupiłem go od rodziny mieszkająca w Walii i mieszka ze mną i moją panią. Więc szczeka po polsku i angielsku 😁 Jak idę z nim na spacer pokazuje mu na dach to szczeka - Ruufff Ruufff 😀 Po polsku też rozumie, ale tylko to co chce 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A mój pies ma potrójne obywatelstwo Ma czarna kropkę pomiędzy oczami ( hindus ), kupiłem go od rodziny mieszkająca w Walii i mieszka ze mną i moją panią. Więc szczeka po polsku i angielsku Jak idę z nim na spacer pokazuje mu na dach to szczeka - Ruufff Ruufff Po polsku też rozumie, ale tylko to co chce

"Stary" nie wiem co brałeś, ale daj mi na to namiar 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Myślałem że mamy się tu chwalić własnymi zwierzętami, a nie zdjęciami znalezionymi w sieci?

Ale skoro tak, to ja też dodam coś:

No ale widzisz Yacek ja dałem fotkę swojego serdecznego przyjaciela, gdzie defacto jest członkiem rodziny, a mi napisano że psy sie nie liczą 🙁 To było podłe, niemiłe i nieuprzejme i rasistowskie. 😁

Caturday is Caturday... Dla ludzi nie nadążających za siecią takie akcje polegają na wrzucaniu do tematu śmiesznych zdjęć kotów. Zwyczajowo organizuje się je w Soboty, nazywane od tego Caturdayem.

A teraz zacznijcie czynić dobro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...