Skocz do zawartości

Plugin menager lite a nazwy droidów (naprawczych itd)


maksym7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Mam pewien problem z P(lugin)M(anager)L(ite) i DDTC. Za każdym razem gdy instaluje jakiś plik spk (a potem wrzucam spolszczenie) nazwy droidów budowlanych i wszystkich innych zmieniają się na ZZ_EMP_MOD_USE_ONLY_XX (cyfry), ich cena na zero, wielkość na 1, wylatują opisy. Pozostałe nazwy związane, w tym fabryk (plantacje, zorbozade, cukier) pozostają bez zmian. Ostatnio instalowanym skryptem był mobile ship repair (laser naprawczy) w wersji 1.7 (to był mod, więc wywaliłem wszystko wg instrukcji-nic nie dało), potem (i dalej jest) wersja 1.5 (only scripts). Sam laser kosztuje jakieś grosze i jest na stacjach handlowych. Równolegle z nim zainstalowałem (jako pierwszy, ale nie uruchamiałem gry) Upgrade kits. Za pierwszym uruchomieniem pojawiły się ZZ... wyłączyłem grę, włączyłem jeszcze raz, nazwy droidów wróciły. Uruchamiam po paru godzinach - znów ZZ... 😀 Kombinowałem już z wywalaniem skryptów, plików językowych (przy innych instalacjach przez PML to pomagało, raz zmieniałem numer języka w pliku do compare two ships chyba, z 44 na 48 i pomogło, ale jest po angielsku). Również reinstalacja DDTC nie pomogła. Mam dużo innych skryptów, głównie ręcznie instalowanych, ale z żadnym nie było problemów Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Yacek to wina PM Lite.Ja też miałem ten problem z droidami mimo zainstalowanego EMP.

Problem w tym że PM Lite każdorazowo po zainstalowaniu jakiegoś pliku .spk i zamknięciu go(PM) tworzy plik TWereT.pck w katalogu types.Odpalasz PM i plik znika a jak go wyłączysz to masz z powrotem plik.Zainstalowanie innych skryptów raczej nic nie daje bo moje próby spełzły na niczym.Moja jedyna rada to posłuchać Yacka i podziękować PM'owi lub jeżeli bez PM'a się obyć nie możesz to każdorazowo po jego zamknięciu usuwaj wspomniany plik(u mnie nigdy nie sprawiło jego usunięcie problemów a wręcz przeciwnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...