Skocz do zawartości

LazCorp Crystal Free Solar Power Plant V1.02


Jagoda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Za pomocą skryptu LazCorp Crystal Free Solar Power Plant V1.02 Będziemy mogli za odpowiednią cenę wykupić licencję technologii opracowanej przez korporację LazCorp.

Po zakupieniu elektrowni słonecznej w opcji konsoli poleceń stacji będziemy mieli możliwość zakupienia licencji upgradującej naszą elektrownię, w której zostanie zamontowana najnowsza technologia opracowana przez korporację LazCorp.

Technologia ta umożliwia naszym elektrowniom słonecznym produkowanie ogniw energetycznych bez wymaganych wcześniej kryształów. Cena licencji jest zróżnicowana względem wielkości konstrukcji:

M – 24.000.000

L – 32.000.000

XL – 42.000.000

Po zadokowaniu naszym statkiem klasy TL lub wynajętym zakupujemy przykładowo elektrownię słoneczną XL za 19.000.000 kredytów. Stawiamy ją w interesującym nas miejscu sektora, a następnie wchodzimy w konsolę poleceń stacji. Z niej wybieramy opcje upradownia naszej elektrowni. W przypadku konstrukcji klasy XL będziemy musieli zapałacić za licencję 42.000.000 kredytów. Czyli generalnie będzie nas to kosztowało aż 61.000.000.

Taka inwestycja jest tylko opłacalna na długo terminowy projekt.

Istotną uwagą jest to że o ile dobrze zrozumiałam, to ta opcja nie będzie działała na elektrownie które są częścią kompleksu.

Spolszczenie jak zwykle dostępne na Mamucie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Istotną uwagą jest to że o ile dobrze zrozumiałam, to ta opcja nie będzie działała na elektrownie które są częścią kompleksu.

Dokładnie. Trzeba o tym pamiętać przy budowie większej ilości elektrowni i łączeniu ich w kompleks. Każdą trzeba najpierw przekształcić tym skryptem i dopiero potem dodać do węzła.

Przy okazji polecam zmienić ceny tych modyfikacji na trochę wyższe. O ile w wypadku wersji M kwota wydaje się być ok to przy większych elektrowniach, biorąc pod uwagę ilość produkowanych przez nie ogniw, ceny powinny być 2-2.5 razy wyższe od poprzedniej (np. 20kk za M, 50kk za L, 100kk za XL). Wystarczy otworzyć plik plugin.lazcorp.spp.remove.xml, odszukać wartości podane przez Jagodę i zmienić je na odpowiednio większe.

Kwoty podane przeze mnie wydają się wysokie ale zwrócą się po ok. 100 godzinach gry, biorąc pod uwagę kryształy, które byłyby potrzebne bez tych przeróbek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

ale czym otworzyć jakim programem ?? ale mi chodzi edytowanie . tych wartości a nie zainstalowanie. Coś czytałem że Yacek mówił żeby nie robić czegoś notatnikiem windy ale nie pamiętam z czym się to jadło. Pytanie mogło zostać źle odebrane bo kląkłem nieopatrznie opcje zapisz w czasie myślenia nad tekstem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...